Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Ben A'an

  1. #1

    Domyślnie Ben A'an

    Jesień powoli wita w kraju "rudej wódki". Widok ze szczytu Ben A'an (340m n.p.m) Hardcorowo


    |P K1|P15-30@30mm+crop|ISO400|f/6.7|1/60sek.| 13:47 |
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #2

    Domyślnie

    Sebastianie nareszcie widzę ciepłe kolory w Twojej pracy, jak zresztą na prawdziwą jesień przystaje.
    Ładny klimacik oraz stateczek oddaje skalę rozległości tego miejsca.
    Nikon i podróże ...


  3. #3

    Domyślnie

    Wywal te badziewiaste ramki w kosmos, to jest kompletna tragedia po prostu, psująca odbiór Twoich zdjęć...
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  4. #4

  5. #5
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Wywal te badziewiaste ramki w kosmos, to jest kompletna tragedia po prostu, psująca odbiór Twoich zdjęć...
    Kompletną tragedią jest Twoja monotematyczność. Nudą wieję już. Do ignorowanych trafiasz, bo nie znoszę zaśmiecania wątku.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Kompletną tragedią jest Twoja monotematyczność. Nudą wieję już. Do ignorowanych trafiasz, bo nie znoszę zaśmiecania wątku.
    @maniak666 Nie możesz na szczęści nikomu zabronić wyrażania swojego zdania - moje jest właśnie takie nudne i stałe na temat ramek i podpisów na pół zdjęcia... choćby nie wiem jaki mistrz fotografii to robił ingeruje to w obraz i nic tego nie zmieni, tak jest i w tym konkretnym przypadku - świetna fota zepsuta badziewiastą ramką... Ignoruj, Twoja sprawa, mnie jest to zupełnie obojętne
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  7. #7

    Domyślnie

    Jezusicku... PRAWIE zostałem mistrzem fotografii... ale wstyd.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Jezusicku... PRAWIE zostałem mistrzem fotografii... ale wstyd.
    Co do mojego stwierdzenia "mistrz fotografii" to wydaje mi się ze z kontekstu zdania wystarczająco jasno wynika że pisałem ogólnie... A jak wystarczająco jasno to nie brzmiało to taki właśnie miało mieć to stwierdzenie charakter - ogólny. Czy kolega jest mistrzem czy też "Prawie został mistrzem fotografii" i czy to "wstyd" to tego nie wiem i nie jest moim zamiarem tego dociekać.
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  9. #9

    Domyślnie

    Na pierwszy rzut oka góry wydają się być małe ale jak dostrzegłem stateczek to góry okazały się być naprawdę wielkie! Jak dla mnie super miejsce, kolory, czas i kadr

  10. #10

    Domyślnie

    Ostatnio to tylko... a to tło nie takie, ramka be, podpis nie taki. Masakra jakaś Piep....yć to Panie, fota elegancka do jakich nas przyzwyczaiłeś... a ramka hmmm... taka Sebowa
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •