Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Doktor Żywago

  1. #1

    Domyślnie Doktor Żywago

    Przedstawiam kilkanaście zdjęć z próby generalnej przed polską premierą musicalu "Doktor Żywago" w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Fotografowanie w teatrze jest przyjemne, ale i bardzo wymagające. Czekam na konstruktywne uwagi.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

    16.

  2. #2

    Domyślnie

    Super. Ale z rozmiarami zdjęć (pionowymi) to pojechałeś
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  3. #3

    Domyślnie

    Dobra rzemieślnicza robota
    4,7,8,15
    a najbardziej 7 i 15

  4. #4

    Domyślnie

    Gratulacje. Pięknie.

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo dobrze to wyszło, myślałem żeby może 12 wyprostować ale po namyśle stwierdzam że można ją i usunąć bez straty dla repo. Takie moje zdanie. Ale całościowo super.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  6. #6

    Domyślnie

    W sumie to zacheciles mnie do pojscia do teatru.
    To znaczy, ze zdjecia dobre.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #7

    Domyślnie

    Zdjecia wy teatrze wykonane widzialem juz duzo lepsze. Co mnie jednak zaciekawilo: gdzie w ksiazce Pasternaka "Doktor Ziwago" strzelaja do Rosjan Niemcy?
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  8. #8

    Domyślnie

    Książki już dokładnie nie pamiętam, ale pamiętam, że w filmie rosyjskiego poetę zagrał Egipcjanin, z wykształcenia matematyk a autor scenariusza kiedyś powiedział, że gdyby chciał się trzymać wątków powieściowych film trwałby ponad 50 godzin. Musical to adaptacja, w dodatku nie samej książki a innego musicalu opartego dopiero na motywach powieści. Z tego co czytam w wywiadzie z twórcą to zaznaczył, że nie ma co liczyć na krynoliny. Przywilej artysty robić coś po swojemu. I mnie to cieszy. Bardzo dobrze wspominam np przeniesione przez Coppolę na ekran "Jądro ciemności" mimo, że w oryginale nie ma za dużo Wietnamu
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 20-09-2017 o 10:52

  9. #9
    mackaron
    Gość

    Domyślnie

    Zdjęcia spoko Z sentymentem wspominam moje 5 lat w Dramatycznym

  10. #10

    Domyślnie

    Pytalem o miejsce w ksiazce, gdzie Niemcy do Rosjan strzelaja, ale mimo to za odpowiedz (na inne pytanie) dziekuje. Film Coppoli (na motywach) nazywa sie "Czas Apokalipsy" a nie "Jadro ciemnosci". Omar Sharif pasowal do tytulowej roli srednio (wg mnie)- ksiazkowy Doktor byl blondynem i mial zadarty nos. Jak widac (na zdjeciach) strzelajacy do bezbronnych (Rosjan) Niemcy "sale" (per analogiam do "sex sales"). Krynolin XX w wieku juz nie bylo.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. przedwojenny doktor
    By kina98 in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 20:53
  2. [ Krajobraz ] Dzień doktor dobry
    By maddnes in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-03-2010, 08:53
  3. [ Portret ] Marta - Pani Doktor :)
    By remiksson in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-07-2009, 23:30
  4. [ Portret ] Doktor habilitowany ...
    By Czarodziej in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 21-07-2009, 10:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •