Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Krótki plener ślubny okolice Zakopanego. Gdzie?

    Szanowni nikoniarze znacie miejsce na plener w okolicach Zakopanego (Nosala). Chodzi o krótką sesję w trakcie wesela, bez wędrówek górskich. Najlepiej aby dało się względnie blisko podjechać autem i aby było widać trochę gór. Proszę o pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Moja propozycja to jedziesz ulica Strazyska niemal do konca, skrecaszw Bogdanskiego i masz bardzo ladny widok na Giewont i kawalek Tatr Zachodnich. Jest tam bardzo duza laka, takze bez problemu moglbys ustawic PM mysle.
    Albo Gubalowka po wjechaniu kolejka, choc ja bym wolal opcje pierwsza bo Giewont o wile blizej jest i po prostu lepiej byloby czuc gory w kadrze niz "tło" z Gubalowki.
    Ewentualnie jadac trasa Chocholow-Zakopane jest po drodze kilka fajnych widoczkow z Giewontem i Tatrami Zachodnimi. Ale to juz bys sie musial przejechac i znalezc miejscowke coby sie komus w pole nie wladowac

    Opcja troche dalsza to Polana Glodowka i schronisko Glodowka ze wspanialym widokiem w okolicach Bukowiny Tatrzanskiej. Jest gdzie stanac samochodem (parking przy schronisku) i jest tez laka na ktorej mozna by sie ustawiac z PM.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Moja propozycja to jedziesz ulica Strazyska niemal do konca, skrecaszw Bogdanskiego i masz bardzo ladny widok na Giewont i kawalek Tatr Zachodnich. Jest tam bardzo duza laka, takze bez problemu moglbys ustawic PM mysle.
    Właśnie czegoś takiego potrzebowałem! Na mapach google wygląda to obiecująco. Bardzo mi pomogłeś. Dzięki za pomoc. Ps: Schronisko wygląda ładniej i jes tam super widok ale jest za dalego. Zostawie sobię to na inną okazję.

  4. #4

    Domyślnie

    Dodam jeszcze, ze na tej lace byly krecone sceny do czolowki takiego serialu "Szpilki na Giewoncie"
    I w godzinach popoludniowych jest dobre boczne swiatlo, przechodzace w miare zblizania sie do zachodu w tylne (znaczy mam na mysli swiecace lekko z tylu).
    Takze warunki do foto bardzo dobre.

    Cisze sie, ze pomoglem.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #5

    Domyślnie

    Ewentualnie krótka samochodowa wycieczka do wsi Ząb, a po drodze niesamowite widocki.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ewentualnie krótka samochodowa wycieczka do wsi Ząb, a po drodze niesamowite widocki.
    Trzeba jechać tam przez Poronin tak?

  7. #7

    Domyślnie

    Chyba niekoniecznie
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Chyba niekoniecznie
    Dzięki za info. Na pewno się przyda.

  9. #9
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Dodam tylko, że:

    Opłaty za fotografowanie

    • Fotografowanie w celach reklamowych:
      • sesje zdjęciowe do kampanii reklamowych, sesje modelingowe itp. – 5 000,00 zł


    • Fotografowanie na szlaku turystycznym uroczystości rodzinnych (np. sesje ślubne):
      • opłata za jeden dzień zdjęciowy – 150,00 zł. (wniosek należy złożyć co najmniej z dwudniowym wyprzedzeniem- dwa dni robocze)
      • roczny abonament (dla fotografa) – 1 000,00 zł

    • Fotografowanie w celach prasowych i reportażowych :
      • zdjęcia ze szlaku turystycznego bez opłat
      • zdjęcia poza szlakiem turystycznym – 1 000,00 zł


    http://tpn.pl/kontakt/zalatw-sprawe/filmowanie
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #10

    Domyślnie

    Do Zebu z Zakopanego jest 6 km i 20 minut jazdy według gogla, nie trzeba jechać przez Poronin, a nawet nie warto bo w Poroninie teraz ruch wahadłowy i korki.
    ps.
    No dobra, dobra, ale te miejscówki o których mówiłem nie leżą na terenie TPNu przecież.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 01-09-2017 o 14:58
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Gdzie w Warszawie plener ślubny
    By wlods in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 28-08-2019, 23:50
  2. Sosnowiec i okolice - gdzie na plener ślubny
    By J@sió in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 11-10-2012, 10:23
  3. [pytanie] polskie Tatry - okolice Zakopanego - gdzie???
    By wojteh in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-01-2008, 22:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •