Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45
  1. #31

    Domyślnie

    Kiedys, dawno pracowalem jako sprzedawca AGD.
    Opinia moja i moich owczesnych kolegow z pracy; Liebherr.
    Dziwne ze nikt nie wspomnial o tej firmie.
    Bardzo dobre lodowki.
    Jak u mnie w domu padl chyba 20-letni Minsk to kupilismy Liebherra. Jakis model 170 cm chyba. Chodzi bezproblemowo i bezawaryjnie juz kilkanascie lat.

    Liebherr to szwajcarska firma. Robia specjalistyczne maszyny budowlane oraz profesjonalny/przemyslowy sprzet chlodniczy. Takze chlodziarki do uzytku domowego.

    Osobiscie darowalbym sobie firmy typu; robimy pralki, lodowki, czajniki, mikrofale i zelazka. Jak glosi pewien slogan; jak cos jest do konca wszystkiego to jest do niczego.

    Lebherr zna sie na chlodziarkach, jest w tym ekspertem i wg mnie nie puszcza lipy.
    To nie sa najtansze lodowki, ale mozna znalezc cos w normalnej cenie.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 01-08-2017 o 22:00
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Kiedys, dawno pracowalem jako sprzedawca AGD.
    Opinia moja i moich owczesnych kolegow z pracy; Liebherr.
    Dziwne ze nikt nie wspomnial o tej firmie.
    Bardzo dobre lodowki.
    Jak u mnie w domu padl chyba 20-letni Minsk to kupilismy Liebherra. Jakis model 170 cm chyba. Chodzi bezproblemowo i bezawaryjnie juz kilkanascie lat.

    Liebherr to szwajcarska firma. Robia specjalistyczne maszyny budowlane oraz profesjonalny/przemyslowy sprzet chlodniczy. Takze chlodziarki do uzytku domowego.

    Osobiscie darowalbym sobie firmy typu; robimy pralki, lodowki, czajniki, mikrofale i zelazka. Jak glosi pewien slogan; jak cos jest do konca wszystkiego to jest do niczego.

    Lebherr zna sie na chlodziarkach, jest w tym ekspertem i wg mnie nie puszcza lipy.
    To nie sa najtansze lodowki, ale mozna znalezc cos w normalnej cenie.
    Potwierdzam, ale pewnie chodzi o cenę; a że nie było powiedziane ile to polecę to co używam od 4 lat bezproblemowo
    https://www.ceneo.pl/1856325

  3. #33

    Domyślnie

    Najlepsze lodówki robią takie firmy, jak Vestfrost (Dania, w PL tylko z prywatnego importu) oraz niemieckie: Liebherr, AEG, Siemens i wysokie modele Bosch. Niezłe są też Whirpool, Electrolux i Hoover. Kiedyś Sharp miał b. dobre lodówki, ale firma została przejęta i pod tym logo ktoś inny robi (tak samo jak elektronikę) coś co z Sharpem nie ma nic wspólnego.

    U mnie pracuje Vestfrost już jakieś 19-20 lat, ale inna sprawa, że kiedyś wiekszość produktów robiło się na długie lata. U kuzyna Samsung chodził dwa lata i się popsuł, później rok po naprawie jeszcze raz się popsuł i wylądował na śmietniku.
    Ostatnio edytowane przez CC_PL ; 03-08-2017 o 13:48

  4. #34
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dużo dobrego można usłyszeć o premium modelach Amica, Siemens już dawno nie ma nic wspólnego z tradycyjną solidną niemiecką firmą, AEG to Electrolux obecnie.

  5. #35

    Domyślnie

    Kiedyś była amica, ale jak na tandetę przystało rozleciała się jak reszta sprzętu tej firmy jaką posiadałem
    Kupiliśmy szajsunga side by side. Złego słowa o niej nie powiem. Cicha, oszczędna i bezproblemowa. Mamy ją chyba 7 lat.
    Najmniejszych problemów z nią nie było.
    nic...

  6. #36
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale ja wspominam o linii premium, tak samo jak kupiłeś szajsunga, to tak jak porównywanie nikona D3300 z D5

  7. #37
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2017
    Miasto
    NIgdziebądź
    Posty
    0

    Domyślnie

    U nas było Beko - 5 lat bez zastrzeżeń. Wymieniliśmy na Samsunga - większego - też się spisuje. Znajoma ma Indesit i nie narzeka. Prawda jest taka, że to loteria. Sprawdź, czy odpowiada Ci poziom hałasu, roczne zużycie energii i rozmieszczenie półek/szuflad. Funkcje typu No Frost też się przydają. A marka? Nie wiem, czy aż taka ważna, skoro wszystko na jedno kopyto.

  8. #38

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za rady. Ostatecznie kupiłem BOSH-a. Ja patrzyłem za trwałością, wygodą i nowoczesnością a najważniejsze kryterium wg mojej połówki to pojemny zamrażalnik więc skończyło się na modelu gdzie jest on bardzo duży. Na szczęście lodówka jest A+, No frost w obu komorach.
    Usunięto komercyjną stopkę w podpisie!

  9. #39

    Domyślnie

    Odświeżę temat. Mam akcje odnowić kuchnie rodzicom. Metraż malutki ok. 2,3 na 2,3m więc raczej wolnostojąca, na pewno wąska i wysoka.

    Co brać, polską amikę czy chińskiego pioniera np. LG. Ostatnio wciskają mi eldżiki te z 2 specjalnymi szufladkami, nawiewem z przodu na drzwiczki dla wyrównania temperatury oraz z jakimiś tam silnikami (bezszczotkowe?). Cenka taka sobie - 2,6kz.
    D610 D70 N80-200/2,8 P200/4 N102/2,5 Taku55/1,8 ~135 N18-70, Pixma IP4700+OCP tetenal photo silk & fomei nano pearl

  10. #40

    Domyślnie

    jestem bardzo zadowolony z lodówki, która działa jak klimatyzacja (nadmuch zimnego powietrza), łatwe sterowanie, bez szronu !!! i bez zapachów, większa pojemność (węższe ścianki) mam akurat Sharp, ale przypuszczam, że inne firmy też to robią
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Magnesy na lodówkę z motywami z Photoshopa
    By dominikpl72 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 15-10-2015, 17:10
  2. Jaką kamerę kupić?
    By Kamix21 in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-07-2014, 07:52
  3. Jaką oktę kupić ?
    By cammal in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-07-2011, 09:14
  4. Jaką kupić?
    By Bett in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 07-12-2009, 22:35
  5. Jaką cyfrówkę kupić?
    By rrrradek in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 29-01-2006, 02:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •