Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Vikten

  1. #1

    Domyślnie Vikten


    Lofoty 2017, pochmurny dzien miejscowosc Vikten

    zapraszam, mozna sobie pouzywac








    Ostatnio edytowane przez harb ; 12-07-2017 o 22:45

  2. #2
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Janku-pewien jestes że własciwą większą wersję podlinkowałes? Pytam bo lekkie mydło widzę. Na forumowym jest ok.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Janku-pewien jestes że własciwą większą wersję podlinkowałes? Pytam bo lekkie mydło widzę. Na forumowym jest ok.

    Dzieki wielkie rzeczywiscie to nie ta, ale juz nie zdaze wsadzic zostanie wiec mała

  4. #4

    Domyślnie

    Kompozycja oraz dynamika sceny to walory tej fotografii. Bardzo przyjemne w odbiorze.

  5. #5

    Domyślnie

    mnie się podoba - nie bedę sobie używał - za tomkiem kompozycja świetna, a takie chmury bardzo lubię
    i nie ma sie czego obawiać to jest chyba spokojniej niz gdzie indziej
    Ostatnio edytowane przez jaś ; 12-07-2017 o 23:11
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  6. #6

    Domyślnie

    Generalnie lubię oglądać tego typu zdjęcia, mnie się to podoba. Dużo bardziej subtelniejsza obróbka jak na "latarni"
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  7. #7

    Domyślnie

    Jesteś jedną z nielicznych osób, u których lubię oglądać efekty pracy z filtrami ND. Bo generalnie nie lubię.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  8. #8

    Domyślnie

    Świetnie dobrane kolory w starannym kadrze.
    W lewym dolnym rogu pojawiły się jakieś kolorowe półokręgi. Słabo widoczne ale jednak są.
    Co nie zmienia faktu, że zdjęcie przednie.

  9. #9

    Domyślnie

    Super skomponowane, fajnie kolorystycznie(rdzawe porosty na skałach) z pozostałą zimną tonacją bardzo mi się podobają. Dynamika chmur wraz z wodą tworzą kapitalny zestaw
    Fuji

  10. #10

    Domyślnie

    BA JE RA! Poprostu nie mogę oczu oderwać od koloru... zwłaszcza z drugiego planu gdyż ten kamilec mi trochę przeszkadza.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •