Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Nie mam nic przeciwko dziarom bo sam takowe posiadam, ale są pewne granice, zwłaszcza u kobiet. Ot, taka moja subiektywna opinia. Niemniej jednak laska chyba nie była świadoma fali hejtu jaki na siebie ściągnie. Dziadzio wszak jest znany i lubiany. Lub zupełnie wprost przeciwnie.
    jak to nie byla swiadoma? na Marsie sie urodzila i wczoraj do Polski przyjechala ?

    hejt jak hejt... jak sie chce zaistniec w mediach, to kluczowa jest stara zasada "byle gadali" ... a jak media sa polskie to przeciez wiadomo, ze na 100 reakcji jedna jest rzeczowa, dwie pozytywne (z czego jeden z komentujacych po prostu byl pijany) a pozostale 97 to hejt-flejm... kaman...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    hejt jak hejt... jak sie chce zaistniec w mediach, to kluczowa jest stara zasada "byle gadali" ... a jak media sa polskie to przeciez wiadomo, ze na 100 reakcji jedna jest rzeczowa, dwie pozytywne (z czego jeden z komentujacych po prostu byl pijany) a pozostale 97 to hejt-flejm... kaman...
    Co racja, to racja. Moim zdaniem lepiej by zrobiła nie afiszując się nazwiskiem, tylko zakładając konto pod jakimś nickiem na maxmodels lub megamodels. Poszła by na kilka sesji TFP, miała jakieś sensowe (lub mniej sensowne) zdjęcia i tyle. Urodę ma, więc fotografów by znalazła bez obwieszczania światu swojego nazwiska. Teraz już się pokazała i ciężko jej będzie zorganizować jakąś normalną sesję anonimowo bez przylepionej metki z politycznymi konotacjami.

  3. #13
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale jak to idzie, "nie ważne jak mówią byle mówili" i spokojnie po takim rozgłosie zacznie zaliczać ścianki, potem może jakieś tańce na głowie w basenie, może kuba zaprosi, może śniadaniowa zaprosi itd, poziom celebryckości u nas jest mocno zdewaluowany i tani, teraz może zacząć ustawiać się w kolejce po darmowe sample i zniżki na buty.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 06-07-2017 o 11:23

  4. #14

    Domyślnie

    Jeśli chce robić wątpliwą "karierę" celebrytki, to wolna droga. Nie wszyscy chcą być na afiszu i znam osoby z "medialnym nazwiskiem", które dyskretnie żyją i pracują, jak każdy inny. Jak na razie z tego medialnego zgiełku wyłania się dla mnie dziewczyna chcąca pozować TFP, brukowce muszą się ratować zdjęciami z fb, gdyż do innych nie mają dostępu. Cała akcja może być zrobiona celowo aby zaistniała medialnie, ale może być to nieplanowany przeciek na którym żerują brukowe pisemka i portale. Ciężko ocenić, czy chce eksploatować nazwisko i robić "karierę" będąc przedstawiana, jako "wnuczka byłego premiera", czy może ma poukładane w głowie i szacunek do siebie samej.

    Tutaj dyskusja jest na poziomie, ale już na takim wp wyleją na dziewczynę masę pomyj z czego połowa postów będzie inspirowana preferencjami politycznymi piszącego.
    Ostatnio edytowane przez pmm ; 06-07-2017 o 11:36

  5. #15

    Domyślnie

    Zanim nie zobaczyłem fotek tego dziecka, to po przeczytaniu: "modelka alternatywna" przemknęła mi myśl że chodzi o modelkę rozmiar XXL albo jakąś o poglądach ultramixsex
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  6. #16

    Domyślnie

    Takie czasy, co ma robić młoda dziewczyna, wnuczka znanego polityka, która ma zapewne godne zaplecze finansowe ? Przecież do normalnej pracy nie pójdzie, więc trzeba zwrócić na siebie uwagę, czym?, najprościej się wydziarać tak, żeby było bardzo widać, i co dalej?, malować się nie umie, focić też, grać ani śpiewać też, to może modeling?
    Taki mój ironiczno-refleksyjny komentarz. Mogę się oczywiście mylić co do oceny ale coraz częściej tak przebiega kariera młodego pokolenia z "wyższych sfer". Życzę powodzenia bo może być bardzo ciekawą i wartościową osobą.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. D7000 alternatywna metoda weryfikacji/korekcji FF/BF
    By button in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 13:25
  2. [ Portret ] mała modelka
    By milczek77 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-07-2011, 22:28
  3. [ Przyroda ] Modelka
    By Zen in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 20:26
  4. [ Makro ] Modelka
    By A.R in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-08-2008, 21:05
  5. Modelka
    By jarek.b in forum Plenery i warsztaty rok 2006 (Zakopane, Mysłakowice, Krzywopłoty)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-11-2006, 08:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •