Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: sklep wawa

  1. #1

    Domyślnie sklep wawa

    Witam wszystkich,
    chciałbym zasięgnąć informacji co do miejsca zakupu lustrzanki. jakie miejsce w warszawie najbardziej polecacie???gdzie można znaleźć dobre ceny i dobrą obsługę klienta??? pozdrawiam

    ps.gdyby taki watek się pojawił wcześniej, proszę o przekierowanie, póki co nie znalazłem i proszę o wyrozumiałość

  2. #2

    Domyślnie

    Ja kupowałem sporo sprzętu w foto it. Mają dobre ceny, można potestować sprzęt. Generalnie ludzie którzy tam pracują znają się na rzeczy ale trzeba się umówić bo często tłok jest, zwłaszcza w weekend

  3. #3
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  4. #4

    Domyślnie

    No, ale przecież jest sklep Sławka, widoczny na 1 stronie forum:
    http://www.imfoto.pl/

  5. #5

    Domyślnie

    nieukrywam, że planuje kupić model 70s, czy można znaleźć lepszą cenę niż 2600zl z obiektywem 18-70???

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    czy fabryka NIKON definitywnie zaprzestała produkcji D70s??? z tego co się dowiedziałem to jest ostatni moment zeby kupic ten model. co radzicie wstrzymać sie z zakupem i czekać na niższą cenę, czy raczej brać "z zamkniętymi" oczami bo to ostatni gwizdek do zakupu

  8. #8

    Domyślnie

    Skoro 18-70 nowy kosztuje ok 1k PLN to puszka wychodzi cię 1600, w takim przypadku nie wiem czy to dużo a wstrzymywanie może spowodować tylko tyle że nowego nie kupisz...
    D700 | D40 | N50/1.8 | N35/1.8 | N18-55 | SB900

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •