Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 53
  1. #41

    Domyślnie

    Głównym problemem forum jest właśnie to, ze jest to plac na którym mówią od czasu do czasu cos konkretnego ci co znają temat rzeczy, często krzyczą wszystkowiedzący a miedzy nimi wyskakują właśnie jak te Filipy z konopi zupełni ignoranci. Najmądrzejsi niestety... Często już zauważam że szkoda czasu na czytanie tego...

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    Głównym problemem forum jest właśnie to, ze jest to plac na którym mówią od czasu do czasu cos konkretnego ci co znają temat rzeczy, często krzyczą wszystkowiedzący a miedzy nimi wyskakują właśnie jak te Filipy z konopi zupełni ignoranci. Najmądrzejsi niestety... Często już zauważam że szkoda czasu na czytanie tego...
    Ja tylko grzecznie chciałem sie dopytać o lens nic więcej.

    Temat uważam za zamknięty. Będzie tokina i basta

  3. #43
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawelszuszu Zobacz posta
    Siemka.

    Po prawie dwuletnim stażu na secie D200 + 17-55/2.8 Nikkor przerzuciłem się na FXa - D3.

    Jako że mało jest mi znana tematyka pełnoklatkowa, pytam się Was jaki obiektyw na początek do niego?

    Inetersuje mnie standard o podobnej ogniskowej do dxa, żadne tamrony, sigmy, po prostu nikkor.

    Budżet 1500 - 2000zł - tylko nie pisać mi że w tej cenie nic wartościowego nie kupie - bo kupie!
    No to teraz wróćmy KOLEGO do twojego pytania i sam wyciągnij wnioski dlaczego wyśmiewasz innych i po kilku postach wiesz już lepiej od doradzających ci odpowiednie rozwiązanie.
    Jest ci mało znana tematyka ale nagle już wiesz dużo, chcesz tylko nikkora w cenie do 2000zł, masz poleconego świetnego to nagle zmieniasz zdanie i przywalasz się do innych.

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    No to teraz wróćmy KOLEGO do twojego pytania i sam wyciągnij wnioski dlaczego wyśmiewasz innych i po kilku postach wiesz już lepiej od doradzających ci odpowiednie rozwiązanie.
    Jest ci mało znana tematyka ale nagle już wiesz dużo, chcesz tylko nikkora w cenie do 2000zł, masz poleconego świetnego to nagle zmieniasz zdanie i przywalasz się do innych.
    Masakra. Idze chlopie lepiej zrób cos porządnego haha masakra z Toba

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Temat zamknięty a ten kota ogonem wywraca hahahaha

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawelszuszu Zobacz posta

    Inetersuje mnie standard o podobnej ogniskowej do dxa, żadne tamrony, sigmy, po prostu nikkor.

    Budżet 1500 - 2000zł - tylko nie pisać mi że w tej cenie nic wartościowego nie kupie - bo kupie!
    Cytat Zamieszczone przez pawelszuszu Zobacz posta
    Będzie tokina i basta
    Warto było się upierać? Chyba nie...

  6. #46

    Domyślnie

    [QUOTE=nikoniarz;3858693]Warto było się upierać? Chyba nie...[/.
    Spoko. Początek dyskusji postu nie musi byc ze mus taki obbiektyw.
    Wszystko może się zmienić podczas luźnej dyskusji

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawelszuszu Zobacz posta
    Jadę do toskani do Italii i to kolejy wydatek a smartfonemm nie chce pstrykac fotek
    nie wiem jaka będzie tematyka pstrykania ale najlepiej pożycz sobie jakiś tele - jakikolwiek z zakresem 70-300
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    nie wiem jaka będzie tematyka pstrykania ale najlepiej pożycz sobie jakiś tele - jakikolwiek z zakresem 70-300
    Krajobraz, widoki. Myślałem o tele ale póki co nikt z moich znajomych mnie posiada

  9. #49

    Domyślnie

    Raportuj wątek jako wyjaśniony i do zamknięcia. Chyba, że lubisz prowokować...

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Raportuj wątek jako wyjaśniony i do zamknięcia. Chyba, że lubisz prowokować...
    Nie nikoniarz, nie lubię prowokować.
    Sami sie przyczolgali do dyskusji a ze nie potrafią normalnie porozmawiać,, podyskutowac to inna sprawa.
    Temat uważam za zamkniety

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Stary obiektyw manualny czy stary z AF-em
    By Piotrek 77 in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-10-2016, 10:16
  2. Jaki obiektyw do Nikon D90
    By dark_24_d in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-08-2015, 13:57
  3. Nikon D7000 - jaki obiektyw?
    By damianS22 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-05-2014, 16:33
  4. d300 i nowy obiektyw , czy d700 i stary obiektyw
    By KEPIK in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 20-02-2011, 21:18
  5. Nikon D3000 jaki obiektyw??
    By Abaddon84 in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-01-2010, 20:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •