Zapraszam na foto relację z "rozgrzewki" przed 13 edycją jednej z najbardziej uznanych na świecie imprez poświęconych tatuażowi, w której udział wzięło 150 wyselekcjonowanych artystów z Anglii i Irlandii.
Impreza odbyła się w weekend 17-19 Lutego 2017 w The Old Truman Brewery, 91 Brick Lane, London - czyli w Starym Browarze na ulicy Ceglanej 91 w Londynie.
Poniższe zdjęcia pochodzą z pierwszego dnia imprezy - z piątku 17 lutego.

zapraszam

1.
Scena na której już za osiem godzin zostaną zaprezentowane najlepsze prace podzielone na kategorie.

2.
Box brytyjskiego tauatora Sam Ford

3.
Nieznana mi artystka

4.
Jedna z moich ulubionych artystek - Sam Barber podczas wstępnych przymiarek.
Dodam, że miałem przyjemność zamienić z nią i jej facetem kilka słów w palarni podczas których dowiedziałem się, że hodują oni prawdziwe wilki, a konkretnie dwie samice.
Niezwykle interesujący ludzie.



5.
Artyści ze studia "Insider", nie mam pewności ale na zdjęciu jest prawdopodobnie sam Jason Corbett


6.


7.

Nie potrafię przypomnieć sobie nazwiska ale to jedyny tatuator podczas collective, tatuujący tradycyjną metodą bez użycia maszynki. Po prostu igła zanurzana w tuszu.
Niestety nie bardzo to widać na zdjęciu, więc musicie mi wierzyć na słowo


8.

Znosząc ból najlepiej zająć czymś myśli...


9.

Rebecca Vincent - nie przepadam za jej stylem ale udało mi się popełnić taki kadr z jej udziałem


10.

Nie znam człowieka ale to jakaś "grubsza ryba" w branży, sądząc po tym jak wszyscy zbijali z nim "piątkę" i chcieli mieć zdjęcie.
Zabrakło mi śmiałości żeby poprosić o pozowane i mam takie coś i chyba coś jeszcze z jego kobietą ale to później, bo jeszcze na dysku leży.



11.



12.


13.

I jako bonus Instalacja Designerki - Laura Oakes.
Wszystkie widoczne elementy wystroju oczywiście były na sprzedaż, mojej kobiecie wpadła w oko widoczna w głębi kadru sofa ale cena nas zniechęciła
2500 funtów