Close

Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 140
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    Moja żona robi świetną kaczkę z Lidla raz w miesiącu. Ja co niedzielę (czyli już niedługo) robię świetny omlet na śniadanie. Coś tam gotujemy
    Lubię czytać Twoje wpisy @tbogdanowicz. Nawet jak piszesz sam do siebie
    Ale mi się dobrze dzień zaczął . Chwalą mnie od rana .

    Zwykle wstaję pierwszy i zaczynam robić śniadanie. Czasem nawet zdążę skończyć zanim żona wstanie.
    Dzisiaj mamy kanapki z jajkami na twardo, do których pokroiłem na oddzielnych talerzach szczypiorek, pomidory, ogórki i rzodkiewkę. Uwielbiam świeże warzywa do kanapek. Niestety nadal są takie sobie, bo kupowane. Jedynie szczypiorek mam ze skrzynki, która stoi na parapecie. Mam mnóstwo pomidorów koktajlowych w skrzynkach (29 krzaczków, bo jeden się złamał), które zamiast stać na balkonie stoją na parapetach i na podłodze jednego pokoju. Są piękne kwiaty, ale boję się je zostawić na noc na balkonie by nie zmarzły. Może wreszcie będzie cieplej...

    Ja rano działam na autopilocie a omlet wymaga za dużo myślenia. Zazwyczaj zanim się obudzę to kanapki już są zrobione. Później przychodzę... A nie tego co później to już nie napiszę .

    Omlety często żona robi dzieciom. Szczególnie w zimie, gdy chce by zjadły coś ciepłego przed wyjściem do szkoły. Zwykle mam wychodzić do pracy, gdy po domu zaczyna się rozchodzić ich zapach...
    Znowu śniadanie już zrobiłem a Teraz myślę o omlecie .

    A ta kaczka to faszerowana czymś czy inaczej?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Coś wymodziłem znowu W takim układzie też zgłaszam się do zabawy Być może znów będzie okrągły wynik

    Ps. Na tą chwilę nic nie drgnęło. No może trochę Doszła jedna sztuka - moja Sobota się kończy, a na skrzynce mało oszałamiająca liczba pięciu sztuk

    Moi mili bierzcie się za ten pliczek, odpalajcie Wasze wywoływarki. Spędzicie przy tym miło czas, uwierzcie mi Można przecież w trakcie obróbki założyć słuchawki, odpalić dobrą muzę, a wtedy wena przyjdzie sama

    Miłego wieczoru
    Ooo..., to zaraz wysyłam swoją wersję. Jest szansa na miejsce w pierwszej dziesiątce!!!

  2. #102

    Domyślnie

    @tbogdabowicz kanapki z rzodkiewką, ogórkiem i jajkiem. Pycha ? Żona często na kolację robi w tym okresie. Ja śniadań nie jadam w tygodniu, a w weekend czesto lubię zjeść jajecznicę. Często robię ją sobie sam ?

    -------
    Co do zabawy to śmiało wysyłaj. Szansę na pierwszą dziesiątkę są bardzo duże

  3. #103

    Domyślnie

    Wysłałem. Nawet odpowiedź dostałem .
    Tylko obawiam się że teraz będzie więcej chętnych na pierwszą dziesiątkę i znowu znajdę się poza nią .

    Edyta:
    Ale przynajmniej Pan Kierownik będzie zadowolony .
    Ostatnio edytowane przez tbogdanowicz ; 14-05-2017 o 08:22

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Wysłałem. Nawet odpowiedź dostałem .
    Tylko obawiam się że teraz będzie więcej chętnych na pierwszą dziesiątkę i znowu znajdę się poza nią .

    Edyta:
    Ale przynajmniej Pan Kierownik będzie zadowolony .
    Jestem zadowolony Brawo Ty Kto następny?

  5. #105

    Domyślnie

    @tbogdanowicz mimo tego, że już dawno po śniadaniu śliną cieknącą zalałem laptopa Pięknie to u ciebie wygląda i pachnie.
    Kaczka to nie taka jak myślisz w całości tylko jakieś gotowe fragmenty (piersi może). Z takiej w całości to nie ma jedzenia w ogóle a tak są eleganckie kawałeczki z ponacinana w kratkę skórą. Żona smaży to jakiś specjalnie określony czas a potem robi jakąś taką karmelizowaną......nie wiem w sumie co ale dobre
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  6. #106

    Domyślnie

    Dziś w odstępie 12 godzin i 9 minut na skrzynkę dotarły 2 prace Jeszcze brakuje nam 4 sztuk żebyśmy mogli oddawać głosy na 3 prace W Was cała nadzieja

  7. #107

    Domyślnie

    Spokojnie. Bedom pewnie i cztyry głosy
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    Spokojnie. Bedom pewnie i cztyry głosy
    Oby Twoje słowa okazały się prorocze

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ja poczekam na jakieś inne rawki...
    Nie zamierzam ukrywać, że liczę na to

  9. #109

  10. #110

    Domyślnie

    No wreszcie udało się znaleźć chwilę i pomodzić przy zdjęciu. Nie było łatwo ale poszło na skrzynkę
    Pozdrawiam. Darek.
    D3200 / N35f1.8 / N18-105f3.5-5.6 / Yongnuo YN-568

Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWKI nr 141
    By siemalysy in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 639
    Ostatni post / autor: 05-05-2017, 22:29
  2. Zabawa w RAWki nr 133
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 06-02-2017, 14:37
  3. Zabawa w RAWki nr 132
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 26-01-2017, 00:25
  4. Zabawa w RAWki nr 131
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni post / autor: 14-01-2017, 00:39
  5. Zabawa w RAWki no 9
    By sea21 in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 21:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •