Close

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 113 z 113

Wątek: Pierwszy Analog

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez apphex Zobacz posta
    Ja mam F100 i jestem mega zadowolony. AF nie jest idealny, ale mam tego świadomość, i wieczorami w nocy jest prawie bezużyteczny
    Może AF wymaga czyszczenia. Przez prawie dwa lata to był mój jedyny wybór jeżeli chodzi puszkę na wyjazdy. Nie przypominam sobie, żebym miał jakiekolwiek problemy z AF. Ba, nawet stary F801s trafiał w punkt, choć zabierało mu to więcej czasu.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Może AF wymaga czyszczenia. Przez prawie dwa lata to był mój jedyny wybór jeżeli chodzi puszkę na wyjazdy. Nie przypominam sobie, żebym miał jakiekolwiek problemy z AF. Ba, nawet stary F801s trafiał w punkt, choć zabierało mu to więcej czasu.
    Co by nie mówić jakiś przegląd by mu się przydał. Ja mam problem z AF przy słabym oświetleniu od samego początku użytkowania więc wziąłem to za coś normalnego. Dzięii za podpowiedź

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez apphex Zobacz posta
    To co masz w podpisie będzie działało. Skoro masz 50/1.4 D to jest sens wymieniać na G? Fakt faktem, D trochę słaby jest na pełnej dziurze, ale aż tak dużej różnicy nie odczujesz na analogu imho
    Wymieniałem na G bo w D zupełnie mi bokeh nie leżał, zwłaszcza po przymknięciu a że miałem możliwość zrobić to bezkosztowo, 1:1 - postanowiłem spróbować
    D600 | MD-D14 | Sigma 20 1.8 | Sigma 35 1.4 | Nikkor 50 1.4 G | Sigma 85 1.4

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112