Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie

    Nie zrozumiałeś mnie Saint niestety... Chciałem Ci uzmysłowić, że pojęcie "kamera z górnej półki" nie jest tożsame z "profesjonalna kamera". Myślałem że pociągniesz temat, zapytasz o wymogi i parametry zapisu materiału dla stacji TV czy profesjonalnej rejestracji DVD (bo jako firma produkcyjna chyba się z tym liczysz).
    To trochę jak z porównaniem topowych kompaktów z matrycą 8mpx do np. D1X...
    Nie chciałbym, aby forumowy kolega (który na serio myśli o takim zakupie) wpakował się w nietrafiony zakup za ciężkie pieniądze. Tylko tym spowodowana była moja wypowiedź. Zarzutu arogancji nie skomentuję, patrz pierwsze moje zdanie

    Gdybyś miał konkretne pytania techniczne, wal na priva.
    LuCaS
    D800|24-70 f2,8|85 f1,4
    50 f1,4|80-200 f2.8

  2. #12

    Domyślnie

    LuCaS, odnioslem wrazenie, ze twoja wypowiedz byla bardzo atakujaca i teraz poniekad tez odnosze takie wrazenie... chodz pod koniec spraw stonowales - ja napisalem wyraznie zastanawiam sie, a nie jestem zdecydowany i wybrac jedna czy drugaa - Jesli chodzi o profil firmy to nie musze ta kamera robic pelnego zakresu materialu dla tv itd. mniejsza o to ... mialem stycznosc moze kilka lat temu z montowaniem materialow telewizyjnych tyle, ze wtedy byla a) wszystko na betach b) polsat mial do dupy sprzet. Teraz jest inaczej zaczyna mnie interesowac operatorka kilka osob chciloby zaplacic za nagrecenie dobrego teledysku hip-hopowego zaczynam myslec o sprzecie, a operatorka wydaje mi sie byc poniekad naturalna drohgga pomiedy od fotografii co nie znaczy, ze rzuce ta pierwsza.

    [ Dodano: Czw Wrz 15, 2005 10:56 am ]
    W berlinie JVS pokazalo swoja GY-HD100

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •