Close

Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 229

Wątek: 90 Portretów

  1. #11

    Domyślnie

    blaszak też tak myślę, najgorsze w tym wszystkim jest to że portretów zrobiłem więcej i są dla mnie ważniejsze od krajobrazów.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Ogólnie musisz poświęcić trochę czasu zanim oświetlisz krople tak by efekt Cię zadowalał.
    Do tego najlepiej zacząć od niewielkie ilości i przygotować dokładnie kadr by później nie zmasakrować sobie zdjęcia.
    No cóż. Maskotki cierpliwe są.
    Będzie można poćwiczyć na spokojnie.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #13

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe, nietypowe prace.

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    To mam pytanie z innej beczki Zdjęcia bardzo ładne. Tylko co dalej? Da się to sprzedać, ciut grosza przytulić? Czy tylko tak dla własnej satysfakcji. Pokazać, jakaś wystawa? Prestiż autora podnieść?
    Pozwalam się zapytać, bo gdzieś czytałem o rynku fotografii w Polsce, że go właściwie nie ma. Dopiero delikatnie raczkuje.
    Tutaj jest... podpis

  6. #16

    Domyślnie

    Świetne zdjęcia. Tylko patrzeć i podziwiać Myślę, że masz swój styl, a to bardzo fajna sprawa
    Fuji

  7. #17

    Domyślnie

    Szukasz rad dotyczących pozowania, światłą i obróbki ? Dobre ...zdjęcia są genialne i sam takich rad mógłbyś tu kolegom z forum udzielać Jestem tu cztery lata, ale tego typu sety baaaardzo rzadko się ogląda. Brawo!
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  8. #18

    Domyślnie

    Powiem Ci, że ciężko jest się skupić, chyba za mocno pomieszałeś tematy. Świetny pomysł na 14, bardzo mi się ono podoba Masz tu dużo bardzo dobrych zdjęć, jednak modelki mieszają się z modelami, artystyczne z klasycznymi, do tego za dużo tu dobrych kadrów, żeby można się było skupić

  9. #19

    Domyślnie

    tak czysto, pozamiatane, ze musi trafic sie kolejny wariat ktory to zrobi, bardzo dobrze punktuj i zamiataj forum bedzie zylo bardziej przez pare nastepnych dni


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  10. #20

    Domyślnie

    Faktycznie teraz widzę że wrzucanie tak wielu zdjęć naraz utrudnia ich skrupulatną ocenę.

    amirez wszystkie zdjęcia poza tymi na których jestem lub moja narzeczona to sesje płatne, nigdy nie robiłem zdjęć modelką.
    Są to zwykli ludzie bez doświadczenia w pozowaniu i miałem też kilka razy klientów po wypadkach, więc jest dość ciekawie czasami.

    Dodatkowo sprzedaje swoje zdjęcia krajobrazowe jako limitowane edycje oraz udało się też sprzedać kilka aktów.
    By obniżyć koszta za studio robi mi salon. za to sprzętu mam więcej jak talentu.

    Nie myślę też że kiedykolwiek będę się utrzymywał z fotografii nie ta liga. Ale tak jest z pasją że nie patrzymy logicznie na to co robimy.
    Na przykład obecnie jestem na etapie kupowania aparatu wielkoformatowego oraz sprzętu do ciemni.
    A czy fotografia w Polsce raczkuje to nie mam pojęcia, ja siedzę na wsypach i z tego co widzę to coraz więcej osób się interesuje fotografią. Przez co teraz każdy jest fotografem a ceny lecą na łeb na szyje i nie wydaje mi się by ta mania szybko minęła.
    Drugą rzeczą jaką obserwuje to że 99% zdjęć jakie się pokazuje to śliczni młodzi ludzie gdzie ocena idzie bardziej w kierunku urody nie warsztatu. Oraz masa zdjęć bardzo podobnych do siebie.


    basket dziękuje co do stylu co ciągle szukam, bardzo podoba mi się hollywood portrait i ogólnie mam skłonność do mocnych kontrastów czerni lub przepalonych kontr.

    Xavier80 niestety do każdego zdjęcia sam mam z czasem masę zastrzeżeń. Pozowanie u mnie kuleje bo nie wiem na co zwracać szczególną uwagę, a modele to zwykli ludzie bez doświadczenia. Obróbka również kuleje ale tutaj robię spore postępy bo zamieniłem stare książki na tutoriale do tego ostatnie 3 lata poświęciłem w większości krajobrazowi.

    madebyzosiek bardzo dziękuje za dobre słowo\


    Carlos_lo niestety już się wystrzelałem. Została już tylko drobnica więc muszę iść i coś nowego zrobić.
    Ostatnio edytowane przez 90s ; 23-04-2017 o 21:37

Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Portretów 5
    By fafniak in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-08-2016, 11:10
  2. [ Przyroda ] Kilka portretów
    By Marta Baranowska in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-01-2013, 17:29
  3. [ Portret ] mix portretów
    By infin1ty in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 01:35
  4. [ Portret ] Portretów kilka
    By Bonthyc in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-03-2010, 10:29
  5. [ Portret ] 4 albo 8 portretów
    By ruda# in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 10-04-2009, 15:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •