Close

Strona 25 z 28 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 280
  1. #241

    Domyślnie

    Startowała chyba od 24000.
    Już można za 15600 kupić
    http://www.ebay.pl/itm/SALE-Sony-Alp...IAAOSw-K9ZNiXC
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  2. #242

    Domyślnie

    A kupował ktoś z forum z linka powyżej ? Bardzo niskie ceny mają porównując do naszych.
    Ciekawe jak z gwarancją.
    Wildlife Photography
    Nikon/Nikkor
    https://tompit.flog.pl/

  3. #243

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Nie jest? Tzn., wszyscy wybitni zawodowcy porzucili swoje Canokony i rzucili się kupować A9? Jakoś nie słyszałem...
    Nie widze związku pomiędzy moim a powyższym stwierdzeniem.

  4. #244

    Domyślnie

    Sony tak trochę teraz okrakiem stoi, fajnie że a9 nawiązuje do reszty rodziny, ale jakby nabrało masy tak bliżej do a99 chyba mogłoby mieć większe wzięcie... . Tylko tak by Sony definitywnie uśmiercili bagnet A.
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  5. #245

    Domyślnie

    Prawda. Nie rozumiem za bardzo, dlaczego firma utrzymuje dwa bagnety, zamiast skupić się na jednym, ale konkretnie. Minolty nie ma i se ne vrati, było miło, ale się skończyło.
    Natomiast A9, jej parametry i osiągi są już bardzo dobre, jednak to puszka na bazie A7, może odrobinę powiększona, ale nadal nie spełnia warunków ergonomii i komfortu pracy, by profi zainteresowali się nią na poważnie. Nie mówiąc o zasilaniu, które choć poprawione, to i tak znacznie odstaje od konkurencji. Dla prosumer jednak cena nie ta. I co z tym fantem zrobić?

  6. #246

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qbic Zobacz posta
    Nie widze związku pomiędzy moim a powyższym stwierdzeniem.
    Ja widzę, ale to ja...

  7. #247

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Prawda. Nie rozumiem za bardzo, dlaczego firma utrzymuje dwa bagnety, zamiast skupić się na jednym, ale konkretnie. Minolty nie ma i se ne vrati, było miło, ale się skończyło.
    Natomiast A9, jej parametry i osiągi są już bardzo dobre, jednak to puszka na bazie A7, może odrobinę powiększona, ale nadal nie spełnia warunków ergonomii i komfortu pracy, by profi zainteresowali się nią na poważnie. Nie mówiąc o zasilaniu, które choć poprawione, to i tak znacznie odstaje od konkurencji. Dla prosumer jednak cena nie ta. I co z tym fantem zrobić?
    zasilanie podobno przy strzelaniu seriami jest "wystarczające" więc zawodowcy nie powinni mieć z tym problemu. Większy problem to niepełna i droga oferta obiektywów - zwłaszcza tele.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  8. #248

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Prawda. Nie rozumiem za bardzo, dlaczego firma utrzymuje dwa bagnety, zamiast skupić się na jednym, ale konkretnie. Minolty nie ma i se ne vrati, było miło, ale się skończyło.
    Natomiast A9, jej parametry i osiągi są już bardzo dobre, jednak to puszka na bazie A7, może odrobinę powiększona, ale nadal nie spełnia warunków ergonomii i komfortu pracy, by profi zainteresowali się nią na poważnie. Nie mówiąc o zasilaniu, które choć poprawione, to i tak znacznie odstaje od konkurencji. Dla prosumer jednak cena nie ta. I co z tym fantem zrobić?
    Zgadzam się. Profi mają konkretne potrzeby, dla zaawansowanych drogo.
    Tu jest seria A7. Jeżeli A7III będzie miała af z 9 to będzie bardzo poważnym aparatem i solą w oku konkurencji.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Może też dołożą powiększoną baterię.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  9. #249

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    zasilanie podobno przy strzelaniu seriami jest "wystarczające" więc zawodowcy nie powinni mieć z tym problemu..
    Podobno. Na szczęście nie jestem profi i nie muszę sprawdzać. Problem szkieł, o którym wspominasz, to faktycznie jest problem, przynajmniej na dziś.
    Ale chciałem zwrócić uwagę na coś innego. Puszka A7II/A9 jest mała i ciężka, po prostu niewygodna w użytkowaniu. Gdzieś tu już pisałem o tym, ale jeśli chcesz mogę rozwinąć jeszcze raz.

  10. #250

    Domyślnie

    Ja jestem ciekaw jak ta elektronika zachowa się zimą w czatowni

    Szkoda że ten "przyszłościowy" bezlusterkowiec Sony A9 nie obsługuje "standardu" USB 3.0
    Wildlife Photography
    Nikon/Nikkor
    https://tompit.flog.pl/

Strona 25 z 28 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] będzie się działo
    By Tomek Konopka in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 20:45
  2. [ Krajobraz ] Będzie się działo...
    By sea21 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 22:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •