Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: f-90 a f90x

  1. #11
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    ale co do f90 za cene ponizej 1000 pln to jego stan moze pozostawiac wiele do zyczenie

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anonymous
    ale co do f90 za cene ponizej 1000 pln to jego stan moze pozostawiac wiele do zyczenie
    Mój jest za dokładnie 1,1k zł i jego stan jest do wglądu w każdej chwili, jak dla mnie jest zupełnie przyzwoity. Dla kumpla niedawno wyrwałem F80 za 1k zł też w niezłym stane. Ceny sprzętu analogowego za sprawą digitali też mają ostatnio większą tendencję spadkową. Czy to dobrze czy źle, to zaleźy. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  3. #13

    Domyślnie Re: :-)

    Cytat Zamieszczone przez Irek Misiak
    Cytat Zamieszczone przez szymony
    To znaczy F90 kuma czaczę z Af-s, więc nie sądzę by F90x(s) tego nie potrafił
    Przykre jest natomiast to, że coraz więcej obiektywów jest robione bez pierścienia przysłon, a body które je obsługują nie chcą mierzyć światła w obiektywach manualnych (podobnie z VR-em), z wyjątkiem jednocyfrówek, ale czy za to trzeba aż tyle płacić?
    I to moim zdaniem jest zaleta F90(x). Za stosunkowo niewielkie pieniądze ma się body dosyć zawansowane pod które można podpiąć prawie wszystko. VR nie pójdzie to fakt, G-ówniane szkła będą chodzić poprawnie tylko w trybie P i S, ale za to nie ma większych problemów z manualami. Tylko non AI nie pójdą, ale tego to chyba nawet F100 nie potrafi. Jednocyfrówki jak sam wspomniałeś to nie ta półka cenowa.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony
    I to moim zdaniem jest zaleta F90(x). Za stosunkowo niewielkie pieniądze ma się body dosyć zawansowane pod które można podpiąć prawie wszystko. VR nie pójdzie to fakt, G-ówniane szkła będą chodzić poprawnie tylko w trybie P i S, ale za to nie ma większych problemów z manualami. Tylko non AI nie pójdą, ale tego to chyba nawet F100 nie potrafi. Jednocyfrówki jak sam wspomniałeś to nie ta półka cenowa.
    Hmm, ja miałem dylemat czy po kupnie D70 z VR-em i coraz większą ekspansją (jak to okresliłeś ) G-ównianych obiektywów nie sprzedać poczciwej dziewięćdziesiątki i nie kupić np. osiemdziesiątki.
    Na razie jednak zostawiam f90x bo po rozważeniu wszelkich "za" i "przeciw" wyszło mi, że jak na razie, dla jednego VR-owego obiektywu nie warto. Poza tym wyczucie tego VR-a idzie mi jak po grudzie
    Jak się ma super aparat to się robi same super foty.
    Ja wolę robic badziewem hehe

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •