Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Budapeszt

  1. #1

    Domyślnie Budapeszt

    D300 + D60 + Nikkor 50mm 1.8G + Nikkor 18-55 + Nissin Di866 Mark II Pro

  2. #2

    Domyślnie

    Bazylika na 1 mi się podoba, a na 3 te fioletowe asfalty jak dla mnie kiepsko wyglądają.
    Z6II_14-30_28_28-75_40_45_105_100-400_TC2.0_DJI

  3. #3

    Domyślnie

    Święty Stefan faktycznie wyszedł ciekawie, parlament również, ale kolory na zdjęciu z Mostem Elżbiety zdecydowanie mi się nie podobają. Spójrz na kolor wieży na kościele Grekokatolickim. Pora dnia były chyba średnio dobra do fotografowania.

  4. #4

    Domyślnie

    wydaje mi się, że to trochę przykro w swoim wątku znaleźć link prowadzący do prac innego autora (z poleceniem) o takiej samej tematyce - ale zawsze można uznać, że to tylko deszcz pada...

    [in topic]
    Jedynka całkiem fajnie prowadzi w głąb kadru - na plus nie nachalna obróbka (w przeciwieństwie do ostatnio prezentowanych z tego miejsca) i dbałość o geometrię - czego o trójce nie można powiedzieć, magenta w cieniach nie wygląda zbyt dobrze - poza tym podszedłbym jeszcze raz do obróbki, bo płasko to wyszło, Rozważyłbym również pozbycie się nieba i generalnie znaczne uwypuklenie walorów ujęcia.

  5. #5

    Domyślnie

    jedynka jest calkiem fajna. pozostale dwa nuda... 2 nie wiadomo po co taka kompozycja. w 3 bylby rytm... jakby sie nie bawic w most. a jak robic z mostem, to umiescic go w kadrze, nie zahaczyc niechcaco...

  6. #6

    Domyślnie

    Mi się podoba, mimo że niespójne pod względem stylu, 1 - na plus dbałość o linie, 2 - na plus inne ciekawe spojrzenie na parlament, w zasadzie jego fragment, 3 - kadrowo jest ok, ale obróbka mi się nie widzi do końca, ale może taki był zamysł, film a'la lata 70. Myślę, że wyszło by bardziej spójnie jak by 3 zrobić w kolorystyce 1.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za wszystkie uwagi, zarówno pozytywne jak i te krytyczne.


    Po pierwsze - odnośnie pory do dnia, to niestety byłem w Budapeszcie tylko jeden dzień, więc nie za bardzo miałem wybór.
    Po drugie - mi też osobiście najbardziej podoba się jedynka
    Po trzecie - co do negatywnych opinii odnośnie dwójki, to się nie zgadzam, uważam, że kadr jest ciekawy/inny - tak jak napisał Dho'ine.
    Po czwarte - powiem szczerze, że miałem problem z wykadrowaniem zdjęcia nr 3. Obróbka może faktycznie powinna być inna...
    Po piąte - uwaga do @Ostry600 - całkowicie zgadzam się z Zahirem. Tak po prostu nie wypada, no ale coż, każdy ma inne pojęcie "dobrego smaku".
    D300 + D60 + Nikkor 50mm 1.8G + Nikkor 18-55 + Nissin Di866 Mark II Pro

  8. #8

    Domyślnie

    Nie miałem zamiaru Cie urazić @filipgie. Jeżeli tak się stało to bardzo przepraszam. Chciałem tylko podrzucić Ci fotki z tego samego miejsca zamieszczone w innym dziale. Dla mnie możliwość "podgladania" bardziej doświadczonych kolegów na forum jest cenna i pouczająca. Zawsze staram się chociaż wypróbować niektóre pomysły oczywiście w swojej aranżacji.
    Faktycznie mogłem mój zamysł wytłumaczyć od razu.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  9. #9

    Domyślnie

    W porządku, sprawa wyjaśniona. Mogłeś po prostu dopisać o co Ci chodzi
    D300 + D60 + Nikkor 50mm 1.8G + Nikkor 18-55 + Nissin Di866 Mark II Pro

  10. #10

    Domyślnie

    Uffff. Bardzo się cieszę
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Budapeszt
    By Jaro72 in forum Architektura
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-07-2012, 12:16
  2. [ Architektura ] Budapeszt
    By Mugen in forum Architektura
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-07-2011, 16:39
  3. [ Architektura ] Budapeszt
    By arthyg in forum Architektura
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-11-2010, 13:00
  4. [ Foto-żart ] Budapeszt
    By szela in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-10-2010, 12:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •