Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38
  1. #1

    Domyślnie [Sesja] Z Sandrą na kawie :)

    Taka luźna sesja, w sumie kolejna z Sandrą. Bardziej kawowe spotkanie... ale może się spodoba. Więcej zdjęć na blogu LINK

    1)

    2)

    3)

    4)

    5)

    6)

  2. #2

    Domyślnie

    1, 2, 4 - ok. Najbardziej 1 i 2. 3 nie wiem. Tak coś mi nie gra. Po części skierowana do stolika, po części do obiektywu. Wolałbym jednoznacznie w kierunku stolika. Ma ładny profil. 5 i 6 "do kosza". 5 paskudny cień na podbródku. 6 - no nie podchodzi mi.
    Najlepsze 1 i 2.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    5 podoba mi się i bardzo modelce, ze względu właśnie na ten cień na czole i na brodzie wraz ze światłem, także raczej nie pójdzie do śmieci 6 nam bardzo podchodzi. Ale faktycznie dla mnie 1 i 2 moje ulubione, chociaż 2 Sandrze się nie podoba, ale pewnie dlatego że nie lubi się uśmiechać na zdjęciach dzięki za opinie...

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie 1,3 i 5. 1. takie zdjęcia mają w sobie coś ciekawego, co mi się podoba. 3. o tak po prostu
    5. za ten cień, ale wydaje mi się że lepiej by wyszło jakby dolny cień, zaczynał się od górnej wargi

  5. #5

    Domyślnie

    Modelka jest przydymiona. Brak doswietlenia na nia ...
    .................................................. .................................................. ............
    www.greniuk.com

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gdariusz Zobacz posta
    Modelka jest przydymiona. Brak doswietlenia na nia ...
    To znaczy ?

  7. #7

    Domyślnie

    Trochę mnie dziwi, że postawiłeś aż tak na centralne kadrowanie. Np co górne 20-30% piątki wnosi do zdjęcia? Moim zdaniem 2,4 i 5 mogą bardzo zyskać po przemyśleniu kadru, 6 chyba też.
    Ponadto jak dla mnie zielononiebieski zafarb nie bardzo tu pasuje.
    Poza tym - materiał bardzo fajny.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gdariusz Zobacz posta
    Modelka jest przydymiona. Brak doswietlenia na nia ...
    Wygląda na mocno gaszone światła (tony wysokie). Od razu się to rzuca w oczy.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  9. #9

    Domyślnie

    Mnie się sesja podoba.
    Zwłaszcza pierwsze foto.
    Gratuluję.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    Wygląda na mocno gaszone światła (tony wysokie). Od razu się to rzuca w oczy.
    Kwestia obróbki, modelka była dobrze doświetlona - tak jak planowałem. Gasić nie gasiłem światła, bo nie było przepałów na modelce. Może chodzi o kwestie obróbki, jest taka faktycznie "przydymiona" ale tak to miałem w planach. Nie planowałem ostro świecić, czy doświetlać dodatkowo lampami, waląc ostrym światłem...

    centralne kadrowanie
    Lubię centralne kadrowanie. Znudził mi się schemat i obowiązek książkowego kadrowania w złotych punktach itp. czasami można zrobić coś na przekór, a tych zdjęć jakoś nie wyobrażam sobie w innych kadrach. 3 zdjęcie nie jest centralnie(na blogu więcej takich kadrów) bo ustawienie modelki pasuje do kompozycji, reszta pasuję do "prawie" centralnego kadrowania, chociaż nie jest też w 100% centralnie

    co górne 20-30% piątki wnosi do zdjęcia?
    Ciężko było ustawić tak modelkę, żeby się ułożyło w taki sposób światło na twarzy, na dole w kadrze nie było niczego ciekawego. Chciałem zostawić troszkę przestrzeni na górze, pokazać trochę tego padającego światła. Można było ciaśniej pewnie kadrować, ale miałem przy sobie tylko 35mm

    Dzięki wszystkim uwagi i opinie
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 08-03-2017 o 17:11

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Przy kawie
    By szymon708 in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-07-2013, 10:29
  2. ...na kawie...
    By .:Ania:. in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-02-2013, 00:59
  3. [ Portret ] Przy kawie...
    By kabal in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 06-11-2009, 14:59
  4. [ Portret ] Przy kawie 2
    By kabal in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 06-11-2009, 10:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •