Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: D2X

  1. #21
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Nie, wyspalem sie

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    Nie, wyspalem sie
    kurde... to co ja mam powiedziec? o 5.00 tylek ruszylem nad Odre pofocic i to co na miejscu zastalem sprawilo, ze po raz pierwszy od chyba 2 lat na porannym plenerze nie zrobilem ani jednego zdjecia. zimno, g...ne chmury, niedospanie, szaro, buro, ponuro i jeszcze wszedzie od zatrzesienia tych cholernych moczykijow

    Kaleid, "co Ty ... wiesz o niewyspaniu"

  3. #23
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Wiem duzo, bo dzis w koncu udalo mi sie dobrze wyspac

  4. #24

    Domyślnie

    Moje 5 gr. w dyskusji - wolę czarne i jak będę kupował czterysetkę też wybiorę czarną Ładniej komponuje się z korpusem!
    Pzdr
    lenek

  5. #25

    Domyślnie

    bogatego wujka, który prowadzi firme, ma duże obroty
    i dobrze by było aby jednak US uznał ten zakup jako stosowny w prowadzonej działalnosci,
    bo jak jest to chodowla dzdzownic to trudno bedzie wykazać zwiazek co nie oznacza, że
    nie jest to jednak możliwe

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    Bo nie wiesz. Te obiektywy są jasnoszare, nie biale.
    hehe... no dobra, niech Ci bedzie, ze faktycznie sa szare. myslalem, ze to w druku folderu graficy zgasili ustawienie kontrastu, ale z tego wynika, ze jednak nie :d

    z tym jednym wyjatniek, ze 300/4 zdecydowanie wyglada na bialy. wzglednie bardzo-bardzo-bardzo-jasno szary, jak ktos musi

  7. #27
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Roselle IL USA
    Posty
    165

    Domyślnie

    Za krótko go mam aby stwierdzić jakie ma wad
    No to ja mam konkretne pytanie....czy to cacko mozna ustawic na 6MP bez tego 2x crop czy jak oni to tam nazywaja. Konkretnie nie widze zastosowania( na razie) aby uzywac 12MP
    ( extra karty 8GB byly by niezbedne)
    Pare nikonow, troche szkla, jakies lampki i parasolki

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez linux_user
    czy to cacko mozna ustawic na 6MP bez tego 2x crop czy jak oni to tam nazywaja.
    Zerknij tutaj: http://www.dpreview.com/reviews/nikond2x/page2.asp - jak widać można
    Nikony

  9. #29
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Roselle IL USA
    Posty
    165

    Domyślnie

    Image sizes
    (Full image)
    • 4288 x 2848 [L]
    • 3216 x 2136 [M]
    • 2144 x 1424 [S]
    Image sizes
    (High speed
    cropped)
    • 3216 x 2136 [L]
    • 2400 x 1600 [M]
    • 1600 x 1064 [S]

    wychodzi mi na to ze Full image (M) bedzie w granicach 6MP i o to mi wlasnie chodzilo
    Dzieki .........
    Pare nikonow, troche szkla, jakies lampki i parasolki

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez linux_user
    Za krótko go mam aby stwierdzić jakie ma wad
    No to ja mam konkretne pytanie....czy to cacko mozna ustawic na 6MP bez tego 2x crop czy jak oni to tam nazywaja. Konkretnie nie widze zastosowania( na razie) aby uzywac 12MP
    ( extra karty 8GB byly by niezbedne)
    Nie można tak ustawić. 12 mln ma przelicznik 1,5x ogniskowa natomiast 6,8 mln ma przelicznik 2x ogniskowa. Zdjęcia z 12 mln to 3,7 do 7 mb. Ostatnio na 2 gb karcie zmieściło się prawie 500 zdjęć co daje średnią 4 mb na zdjęcie. Zdjęcia JPG - Fine. Więc chyba nie jest tak źle.

    Crop na HI-speed zawsze będzie zwiększał ogniskową x2 bez względu na rozmiar zdjęcia.
    Pzdr
    lenek

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •