Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kilka zdjęć

  1. #1

    Domyślnie Kilka zdjęć

    1. Muzykant
    2. Dojrzały mężczyzna
    3. Wzrost
    4. Spotkanie: dwa światy
    5. L. Możdżer

    Co o nich sądzicie? Co prawda cztery pierwsze zrobiłem Dynax'em, ale wtedy jeszcze nie było D80
    "Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego w słowa" - J. Tuwim
    www.TadeuszTurski.info

  2. #2

    Domyślnie

    1 = 0
    2 jest fajne, ale dodałbym kontrast trochę czerni, pobawił się kanałami
    3 tak jak w dwójce, ale fajny szlaczek na plecach. Zamknięte oczy nie nie.
    4 fajne, podoba mi się.

    ps. Wrzucaj fotki tak, żeby się wyświetlały. Ludziom nie chce się otwierać linków, przez co liczba wypowiedzi, maleje drastycznie, a tego byś pewnie nie chciał? Nie wiesz jak? Poszukaj w opcji szukaj.
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radosso Zobacz posta
    ps. Wrzucaj fotki tak, żeby się wyświetlały. Ludziom nie chce się otwierać linków, przez co liczba wypowiedzi, maleje drastycznie, a tego byś pewnie nie chciał? Nie wiesz jak? Poszukaj w opcji szukaj.
    Jak wysłałem post, to się zorientowałem i szybko poprawiłem. Dorzuciłem też jedną fotkę.
    "Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego w słowa" - J. Tuwim
    www.TadeuszTurski.info

  4. #4

    Domyślnie

    Dodana 4 nawet spoko, ale bez szału.
    A tak na marginesie, te gigantyczne podpisy, to źle wpływają na odbiór. To megalomania, ochrona praw autorskich czy jak to rozumiesz?
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radosso Zobacz posta
    A tak na marginesie, te gigantyczne podpisy, to źle wpływają na odbiór. To megalomania, ochrona praw autorskich czy jak to rozumiesz?
    Zdjęcia są prosto z mojej mini-galerii i nie chciało mi się robić specjalnej nowej, czystej wersji na forum (mam oryginały, ale nie mam zapisanych wersji ostatecznych). Następne będą bez napisów
    Bo ja, generalnie, to bardzo skromny chłopak jestem
    "Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego w słowa" - J. Tuwim
    www.TadeuszTurski.info

  6. #6

    Domyślnie

    Troche się pobawiłem, niestety, ze względu na mój brak umiejętności, tło zupełnie do bani. Chciałem położyć blura, ale już jestem śpiący... może ktoś z masterów psa coś dokończy?


    pozdrawiam
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  7. #7

    Domyślnie

    Chyba zdecydowanie bardziej podoba mi się moja wersja
    Ale to raczej rzecz gustu i upodobań
    "Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego w słowa" - J. Tuwim
    www.TadeuszTurski.info

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •