Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie MTB Marathon - Złoty Stok

    Jako, że zdjęć jest naprawde b wiele podaje link
    http://picasaweb.google.pl/doncalme/...on2007ZOtyStok
    być może ktoś z forumowiczów startował albo ktoś ze znajomych

  2. #2

    Domyślnie

    Przydaloby sie opanowac sztuke selekcji...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Wiesz jak to ludzie z maratonu - kazde zdjecie ich cieszy jesli buzke swoja rozpoznaja - gybym robil pod selekcje to by zostalo moze z 10 ))
    Wrzucilem raczej pod katem tego aby ludziki siebie wypatrzyli na zdjeciach
    )

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Przydaloby sie opanowac sztuke selekcji...
    Brałem kiedyś udział z kolegą decembrem (również na tym forum gości) w kilku etapowym maratonie, co się zwał BikeChallenge. Omijając aspekt organizacyjny wspomnę jedynie o zawartości upominkowej płytki ze zdjęciami, którą otrzymywali uczestnicy po zakończeniu maratonu. Podczas wyścigu towarzyszył nam fotograf, którego widuję także na Grand Prix Langa, wyposażony w Canona 1D i jakieś wypasione białe eLki. Myślałem zatem, że zawartość płytki będzie "na wypasie", jednakże po jej otrzymaniu stwierdziłem, że chyba ktoś po prostu wziął karty Pana fotografa i zgrał wszystko na płytkę, nawet tego nie oglądając. Były tam fotki niemiłosiernie zrąbane, albo prześwietlone, albo za ciemne, albo focus na krzakach zamiast na kolarzu. Po prostu makabra. Może z 20 - 40 % tych zdjęć nadawała się do pokazania, ale jak widać sztuka selekcji jest obca wielu ludziom, nawet tym, które dostają po 700 zł od osoby za organizowanie takich wyścigów.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  5. #5

    Domyślnie

    Wiem, wiem, ze uczestnicy pewnie beda z radoscia szukac siebie na tych zdjeciach... Ale daje Ci glowe, ze nikt z tutaj obecnych, nie zwiazanych z tym wyscigiem, nie bedzie przegladal tych 460-ciu zdjec. Juz sama liczba przeraza, a wraz z rzutem oka na miniaturki -- po prostu zniecheca. Jesli chcesz je tutaj pokazac, to po prostu musisz wybrac ze 4, 5 najlepszych i wkleic do watku...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #6

    Domyślnie

    o żesz... !!!!! Niezła ilość zdjęć - chyba wszystkie poszły
    Ale większość kadrów trochę taka "wycieczkowa" tzn jadą sobie ludzie na rowerach, nie widać walki, cierpienia i potu. Podobnie wygladają zdjęcia z warszawskiej masy krytycznej.
    Przejrzałem chyba z połowę bo na resztę nie starczyło mi sił

  7. #7

    Domyślnie

    ano troszkę tego dużo.... sam robie zdjątka na mtb i na głównej stronie jest link do około 30 fotek a cała reszta siana jest troszku głębiej schowana dla szukaczy samych siebie znaczy uczestników.... dla zainteresowanych (tyko i wyłącznie nie chce robić kryptoreklamy ) : http://www.mazoviamtb.pl/ pozdrawaim serdecznie
    Jak się nie ma co się lubi to i wtedy się nie lubi tego co się ma....

  8. #8

    Domyślnie

    Miniaturki ładowały się wystarczająco długo, żeby zniechęcić do oglądania... a to co zobaczyłem - przeciętne. Nieciekawe kadry itp.
    kamilkoza.pl
    D750|N70-200|N24-120 + X-T1|35

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Jako, że zdjęć jest naprawde b wiele podaje link
    http://picasaweb.google.pl/doncalme/...on2007ZOtyStok
    być może ktoś z forumowiczów startował albo ktoś ze znajomych
    za poprzednikami -
    - to nie wortal rowerowy, znajdz moze cos ciekawego w tych kadrach i pokaz kilka, a powiem ci co są warte
    - umiejętna selekcja - wiem ze trudno czasem - ale staraj sie Ja po langu czy maratonie mam czasem kilka TYSIECY zdjec, i... wstyd mi pokazać nawet pieć - no bywają takie dni

    Reasumujac - to forum Foto - pokaz jakies fajne zdjecie, link dla rowerowych fanatyków daj na bikeWorld.pl czy innym tego typu wortalu...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •