Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Jak to pawulon, to raczej rozbierany na części pierwsze, nie tylko od góry... W większości modeli, aby dostać się do samego wiatraka i radiatora, to trzeba wymontować płytę główną z obudowy, a żeby wymontować płytę główną, to trzeba zdemontować monitor...
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  2. #22

    Domyślnie

    Z dellem czasami lepiej nie bywa... np Vostro 3450, chcący dostać się do dysku to trzeba go rozłożyć na części pierwsze

  3. #23
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    No to bylem blisko z ceną Lapek złapał oddech Nieźle miałeś go podduszone

    Mojego musiałem rozkręcać i od dołu i od góry A teraz widze lapki jakieś takie insze i klawiatury nie można sobie wmontować tak łoooooo tylko jest pod całym plastikiem. U mnie jeszcze można sobie ją samemu kupic i wymienić w kilka chwil.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    No to bylem blisko z ceną Lapek złapał oddech Nieźle miałeś go podduszone

    Mojego musiałem rozkręcać i od dołu i od góry A teraz widze lapki jakieś takie insze i klawiatury nie można sobie wmontować tak łoooooo tylko jest pod całym plastikiem. U mnie jeszcze można sobie ją samemu kupic i wymienić w kilka chwil.
    Był podduszony, od dziś wstąpiło w niego nowe tchnienie

  5. #25

    Domyślnie

    Hej

    Nie chcę zakładać nowego tematu to zapytam tu. Jakiś czas temu w laptopie zrobiłem aktualizację z Win 7 do Win 10. Nie do końca mi ta 10-tka pasuję i tak sobie myślę żeby wrócić do siódemki. Można jakoś to ogarnąć tak żeby nie robić formatu dysku? Nie mam też systemu Win 7 na zadnym nośniku. Czy można ściągnąć go z jakiegoś prawego źródła żeby później go zainstalować. Laptopa kupiłem z Win 7 i od spodu jest naklejka z kodem. Da się jakoś to ogarnąć?

  6. #26

    Domyślnie

    Mam angielską wersję Win10, więc tylko tak mogę pomóc: Settings - update&security - recovery - tam powinna być opcja bezbolesnego powrotu do 7-ki.

    Inna sprawa, że pewnie za jakiś czas i tak wrócisz do 10-tki
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Mam angielską wersję Win10, więc tylko tak mogę pomóc: Settings - update&security - recovery - tam powinna być opcja bezbolesnego powrotu do 7-ki.

    Inna sprawa, że pewnie za jakiś czas i tak wrócisz do 10-tki
    Dzięki sprawdzę to. Wcześniej jak był Win 7 można było opcję recovery wywołać podczas startu systemu. Po aktualizacji do 10-tki już tej możliwości nie ma.

  8. #28

    Domyślnie

    Hej Nie opłaci się dla jednego pytania zakładać nowego wątku, więc piszę tu. Mam problem z MO Word. Ostatnio używałem go w pierwsze dni października na służbowym laptopie i od tamtej pory do dziś nie miałem takiej potrzeby. Dziś włączyłem worda i nie mogę osiągnąć zamierzonego efektu. Sprawa wygląda banalnie ale niem mogę tego ogarnąć. Po zakończeniu zdania i wciśnięciu klawisza Enter kursor przeskakuję od razu na kolejną stronę. Kiedy wcisnę enter znów przeskakuje na kolejną stronę. Dzieję się tak bez znaczenia, czy to początek czy srodek striny. Nic nie przestawiałem w opcjach i nie wiem czy zapomniałem już jak się pracuje w tym programie czy mam jakąś chwilową zaćmę. Chciałbym wrócić do tego żeby po naciśnięciu entera kursor przeskakiwał o linijkę. Pomożecie? Kombinowałem już z ustawieniami interlinii, akapitami, odstępami i nic nie pomaga...

  9. #29

    Domyślnie

    Z google:
    Włącz pokazywanie znaków formatowania.
    Narzędzia > Opcje > Widok > Zaznacz "Granice tekstu".
    Może masz ustawione za duże marginesy - zmniejsz je. Układ strony - Marginesy.
    Tutaj jest... podpis

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Z google:
    Włącz pokazywanie znaków formatowania.
    Narzędzia > Opcje > Widok > Zaznacz "Granice tekstu".
    Może masz ustawione za duże marginesy - zmniejsz je. Układ strony - Marginesy.
    Dzięki za odpowiedź Niestety to nie pomaga. W ogóle coś się pochrzaniło bo w folderze pakietu biurowego, Worda nie mogę znaleźć. Natomiast klikając prawym myszki później Nowy mogę utworzyć nowy plik Ms Office. Muszę poszukać płyty chyba zrobię na nowo instalację. Powinno pójść łatwiej...
    Ostatnio edytowane przez siemalysy ; 01-02-2017 o 17:12

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-12-2013, 19:22
  2. konserwacja sprzętu
    By Feadin in forum Serwis
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-11-2011, 22:13
  3. konserwacja systemu operacyjnego
    By robin102 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11-12-2009, 14:00
  4. [ Mamiya ] Mamiya - konserwacja, serwis
    By bagnino in forum Aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-10-2007, 09:17
  5. konserwacja statywu
    By Klos in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-07-2005, 15:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •