Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie D50 a lampa Canon Speedlite ??

    Jak w temacie - będzie to współpracować?
    Albo czy będzie chociaż na manualu błyskać?
    D7100 + N18-70 f3.5-5.6 + N50 f1.8 + N55-200VR + Metz48AF1

  2. #2

    Domyślnie

    nie wiem ale 300d z sb800 dziala.. jak znam zycie to jak podepniesz canona to cie tylko serwis ratuje, znajomy mial tak w olku na aparacie komunikat serwis i po robocie..
    Nie robię nic za darmo i proszę nie proś mnie o to. Za darmo pracują podobno niektórzy fotografowie.
    autor=posiadacz praw autorskich=właściciel zdjęcia, jeżeli sam możesz sprzedać zdjęcie jesteś jego autorem, w każdym innym przypadku nie.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie nie nie nie nie nie rób tego Nie mogę powiedzieć z doświadczenia, ale na 99% to jest przepis na tragedię aparatu (lampy też, ale nie tak prędko jak aparatu)... Najpewniej aparat nie rozpozna lampy a lampa aparatu i podadzą sobie jakieś dziwne napięcia, lampa walnie jakiś silny sygnał zwrotny i czeka Cię wycieczka do serwisu...
    Pozdrawiam, Kuba

  4. #4

    Domyślnie

    Jeżeli już musisz to:
    Zaklej wszystkie styki, prócz wyzwalającego (trzy małe, w sankach body). I tak się zdadzą psu na budę. W takim układzie bezproblemowo powinieneś pracować w manualu i automatyce lampy.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za info.
    W takim razie albo pokleję albo bez lampy będę strzelał
    D7100 + N18-70 f3.5-5.6 + N50 f1.8 + N55-200VR + Metz48AF1

  6. #6

    Domyślnie

    A co, wbudowaną już popsułeś?
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  7. #7

    Domyślnie

    Nie nie - ale wbudowana niestety nie daje się odchylać w innym kierunku niż w stronę oczu fotografowanego. Jedynie można kombinować jakieś coś dyfuzoropodobne
    D7100 + N18-70 f3.5-5.6 + N50 f1.8 + N55-200VR + Metz48AF1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •