Witam,
Dzisiaj w ręce wpadła mi lampa błyskowa: ELWA 18 LA 2 (podobno działająca). W związku z tym chciałem ją podpiąć pod mojego zenita12xp i zrobić pare testowych ujęć.
Kabel synchronizacyjny otrzymałem w zestawie, podpiąłem, 4xAA umieściłem w przeznaczonym do tego miejscu, wsunąłem lampę na gorącą stopkę i tutaj w zasadzie skończyłem działać intuicyjnie ;p
Z tyłu lampy mam dwa przełączniki 1 i 0, oraz przycisk, który z tego co widzę powinien się świecić. Przełączniki przesuwałem raz w jedną ,raz w drugą, przetestowałem wszystkie kombinacje, ale żadnej reakcji się nie doczekałem
(słyszałem ,że ten po lewej stronie włącza lampę, więc odczekałem parę chwil, ale żadnej reakcji nie uświadczyłem).

W związku z tym miałbym pytanie do starych wyjadaczy, którzy kiedyś w przeszłości mieli do czynienia z tak zacnym sprzętem (20zł).
Moglibyście opisać mi krok po kroku, jak podpinaliście tę lampe do swojej analogowej lustrzanki, itd. itd.?
Oczywiście pierwszą odpowiedzią, która nasunęła mi się na myśl to, że lampa jest popsuta, ale zrobiłoby mi się ogromnie przykro, ponieważ sprzedający zapierał się, że wszystko śmiga.
Tak czy inaczej - proszę o odpowiedź

Pozdrawiam najserdeczniej w świecie