Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Pieprzyk

  1. #1

    Domyślnie Pieprzyk

    Tradycyjnie, proszę o komentarze

    1.
    ['O]

  2. #2

    Domyślnie

    modelka calkiem przyjemna, niestety nie pasuje mi ta poza z wygietym lokciem. nie wiem co, ale po prostu mi nie pasuje.

  3. #3

    Domyślnie

    Ok, uprzejmie dziękuję za komentarz.
    ['O]

  4. #4

    Domyślnie

    Nie lubię ujęć kadrowanych od dołu, ale tu przyznam szczerze, że mi się podoba Ja bym przyciął odrobinę więcej góry a zostawił nieco więcej dołu lub więcej góry i dołu (tu ma ledwo przycięty kawałek czupryny). Tak czy inaczej podoba mi się, fajna słoneczna kontra na włosach
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarz. Światełko faktycznie dopisało
    ['O]

  6. #6

    Domyślnie

    Ten łokieć faktycznie trochę traci proporcje będąc bliżej obiektywu niż modelka. Następnym razem niech dalszą ręką odgarnia włosy poza tym bardzo ładne zdjęcie, modelka także.
    I z całą wypowiedzią Xaviera się zgadzam.

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję za uwagi i komentarz.
    ['O]

  8. #8

    Domyślnie

    Ręka wyszła strasznie zniekształcona. Szkoda, że nie widać palców u dłoni. W sumie niewiadomo, czemu ona się trzyma za te włosy.
    Nie przemawia też do mnie sposób, w jaki umieściłeś ją w kadrze oraz proporcje zdjęcia. Szkoda też, że przepalony górny róg tak odwraca uwagę od modelki.

    Na plus według mnie - ostrość i kontra na włosach.
    amatorką jest i na dodatek bezczelnie sobie bloguje.

  9. #9

    Domyślnie

    Narożnik nie jest przepalony, choć może faktycznie trochę za jasny, a włosy trzyma w ten sposób żeby był związek z tematem
    Resztę uwag przyjmuję na klatę, poprawię się następnym razem. Bardzo dziękuję za komentarz.
    ['O]

  10. #10

    Domyślnie

    Mnie łokieć nie przeszkadza. Czasem przydaje się też do rozpychania. To zdjęcie jest ładne. Pieprzyk, łokieć i lekki uśmiech dobrze komponują się.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •