Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 61
  1. #21

    Domyślnie

    Nie używam tego szkla do sportu więc vr2 jest dla mnie bezsensownym zakupem i wydawaniem niepotrzebnie dużych pieniędzy tylko dlatego żeby podnieść sobie ego ? Jedynym racjonalnym zakupem tego szkla to sport .

    Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez avatarr Zobacz posta
    Nie używam tego szkla do sportu więc vr2 jest dla mnie bezsensownym zakupem i wydawaniem niepotrzebnie dużych pieniędzy tylko dlatego żeby podnieść sobie ego 😉 Jedynym racjonalnym zakupem tego szkla to sport .

    Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka
    I to jest racjonalna odpowiedź. Bo samo twierdzenie, że nie warto, jest ciut nie na miejscu...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robank Zobacz posta
    Miałem niedawno dokładnie ten sam dylemat czy kupić sigmę lub tamrona i trochę dołożyć i kupić jeszcze tamrona lub sigmę 150-600 ale w końcu wybór padl na Nikona vr II bo obawiałem się, że jesli wezmę tańszy np tamrona to potem mogę żałować, że przyoszczędziłem ale nie jest to najlepszy wybór a tak mimo wydania dość sporej kasy wiem że nic już lepszego dostać bym nie mogł tymbardzej, że kupowałem w UK i jeszcze za 1579 funtów a po miesiącu Nikon podnósl ceny na 1799 funtów
    Większy wydatek ale przynajmniej brak dylematów typu " a można było nie oszczędzać i kupić najlepszy"
    Pozdrawiam
    Ale za to są dylematu typu "a może było nie przepłacać i sigma by mi spokojnie wystarczyła"
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Ale za to są dylematu typu "a może było nie przepłacać i sigma by mi spokojnie wystarczyła"
    Dokładnie. Wszystko zależy od potrzeb, oczekiwań... Czy warto dopłacać, to bardzo subiektywna opinia. Jedni stwierdzą, że nie warto, a drudzy dopłacą 1/3 czy 1/2 ceny za "niewielką" różnicę w ostrości, AF czy jakąkolwiek inną.

  5. #25

    Domyślnie

    A ja się zastanawiam na ile w Nikkorach vr2 możemy mieć do czynienia z rozrzutnym jakościowym poszczególnych egzemplarzy
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Xavier80 Zobacz posta
    A ja się zastanawiam na ile w Nikkorach vr2 możemy mieć do czynienia z rozrzutnym jakościowym poszczególnych egzemplarzy
    Zastanawiasz się czy tak duża dopłata do "kundelków" gwarantuje powtarzalność i pewność?

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Zastanawiasz się czy tak duża dopłata do "kundelków" gwarantuje powtarzalność i pewność?
    Dokładnie Bo to jest kupa kasy różnicy.
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Xavier80 Zobacz posta
    Dokładnie Bo to jest kupa kasy różnicy.
    Warto mieć też na uwadze, że to jest też dopłata za inne funkcje: limiter/activ vr... To czy są one warte dopłaty- każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Miałem okazję tylko raz używać VRII- wrażenia bez zastrzeżeń. Jutro będę miał możliwość po raz drugi. Ciekawe, czy wrażenia będą równie pozytywne. Przy okazji będzie możliwość przetestowania VRI- po raz pierwszy w życiu... Jeden z nich wyląduje w torbie.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Warto mieć też na uwadze, że to jest też dopłata za inne funkcje: limiter/activ vr... To czy są one warte dopłaty- każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Miałem okazję tylko raz używać VRII- wrażenia bez zastrzeżeń. Jutro będę miał możliwość po raz drugi. Ciekawe, czy wrażenia będą równie pozytywne. Przy okazji będzie możliwość przetestowania VRI- po raz pierwszy w życiu... Jeden z nich wyląduje w torbie.
    To wrzuć jakieś sample z jedynki na 2.8 jak będziesz miał taką mozliwosc
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  10. #30

    Domyślnie

    Nie od dziś wiadomo że jedynka odstaje ostrością i stabilizacja np od nowych szkiel np Tamrona, ja bym sie nie pchał w wiekowy używany nikorr

    Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wÄ…tki

  1. Nikkor, Sigma, a może Tamron?
    By fkuzi555 in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-12-2015, 23:59
  2. Sigma, Tamron, a Nikkor.
    By Veter in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-01-2010, 10:33
  3. Tamron sigma czy nikkor
    By Gripowiec in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 13-10-2008, 19:55
  4. Sigma, Tamron czy Nikkor?
    By nickname in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-07-2008, 07:52
  5. sigma,tamron czy nikkor
    By Szalony Naukowiec in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-06-2008, 19:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •