Close

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 80
  1. #31

    Domyślnie

    No raczej chyba głównie chodzi o amatorów, bo po co inaczej to wszystko?
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  2. #32

    Domyślnie

    No dobra. Mam zdjęcie z D60-tki. Rozmiar 3872x2592 - czyli 10,4MP. czyli trochę za mało jak na wymiary regulaminowe. Uruchomiłem PS'a, skorzystałem z obiektów inteligentnych, kopiuj-wklej do nowego dokumentu o rozmiarach jak w regulaminie i jest OK. Nawet na powiększeniu jest bardzo OK. Mozna tak, czy będzie zdjęcie odrzucone?
    I choć już robię zdjęcia D7100 to na dysku mam kilka zdjęć wartych uwagi z D60-tki.
    ps. pomimo, że D60 czy innych modeli z tamtego czasu jest mało w użyciu, ale są nadal. Nie ma co im umniejszać. W końcu też robią zdjęcia.
    N

  3. #33

    Domyślnie

    A ja mam z D70 12000tyś zdjęć więc te 6 dobrych znajdę, pytanie tylko czy mam brać udział w nadsyłaniu prac ? Sztucznie obiektami inteligentymi Raddeli nic nie mam zamiaru "podnosić".
    Nikon i podróże ...


  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    A ja mam z D70 12000tyś zdjęć więc te 6 dobrych znajdę, pytanie tylko czy mam brać udział w nadsyłaniu prac ? Sztucznie obiektami inteligentymi Raddeli nic nie mam zamiaru "podnosić".
    To nie "podnoś". Moje zdjęcia uważam za na tyle udane, że je wyślę. Ot co.
    N

  5. #35

    Domyślnie

    6 zdjęć wysłanych Czy jeśli moje zdjęcia nie zostaną dodane, dostanę informację z powodem odrzucenia?

  6. #36
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Jacku to decyduj, ja mam tylko z D70 materiał tylko z RAWA, wiec albo mnie wpuszczasz albo sobie idę w drugą stronę
    Ale dobre technicznie, ostre? OK. Przymknę oko.

    Cytat Zamieszczone przez kar18olcia Zobacz posta
    Czy fotografie od amatorów również można zgłaszać, czy tylko w pełni profesjonalne zdjęcia? Pytam ponieważ nie wiem co uznaje się za "dobre" zdjęcia, a mam kilka które mnie się podobają
    Oczywiście, że można. Myślę, że w 90% to będą zdjęcia od amatorów.

    Cytat Zamieszczone przez raddeli Zobacz posta
    Uruchomiłem PS'a, skorzystałem z obiektów inteligentnych, kopiuj-wklej do nowego dokumentu o rozmiarach jak w regulaminie i jest OK. .
    Nie, daj lepiej bez tego przeliczania w górę (bo rozumiem, że po to ta operacja). My znowu będziemy to przeliczali, lepiej jak najmniej takich operacji.

    Cytat Zamieszczone przez kar18olcia Zobacz posta
    6 zdjęć wysłanych Czy jeśli moje zdjęcia nie zostaną dodane, dostanę informację z powodem odrzucenia?
    Odrzucać będziemy po zakończeniu zbierania. I natychmiast będziemy zajęci kolejnym etapem. Jeśli nadeślecie tłumnie zdjęcia to nie przewiduje korespondencji z autorami zdjęć odrzuconych. Czas.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 19-10-2016 o 13:17
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #37

    Domyślnie

    Zdjęcia wysłane.
    D85,75,71 || N 14-24,24-70,70-200,200-500 || S 85A

  8. #38

    Domyślnie

    Jacek wysłałem 1 na próbę do oceny czy te 6mpix może być...
    Nikon i podróże ...


  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Jacek wysłałem 1 na próbę do oceny czy te 6mpix może być...
    Moje mają po 4 ale też wysłałam

  10. #40
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Dostałem, odpisałem - moshica.
    Kar18olcia - twoje zdjęcie leci lekko w prawo, mogę je "wypionować"?
    Ty masz dużo megapikseli, a nie 4. Ty masz 4 tysiące pikseli na boku, ale w sumie to zdjęcie ma około 12 Mpx.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Kalendarz nikoniarzy na rok 2017 :) Regulamin
    By Jacek_Z in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-10-2016, 21:17

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •