Close

Strona 75 z 76 PierwszyPierwszy ... 256573747576 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 754
  1. #741

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    No ja się nad tym zagadnieniem pochyliłem, ale wyleciało razem z całym OT. Nie jestem przekonany czy większość tych wejść to jednak nie jest wynik twojej pracy sprzed jakiegoś czasu a dwa, że słusznie zauważasz, po prostu masz fanów. Same jednak wejścia to nie jest wystarczający argument na potwierdzenie jakości twojej pracy. To również wyleciało, ale jak wcześniej pisałem, pierwsza część wątku była po prostu lepsza, świeższa.
    czy tylko ja mam tak, że wchodzę we wszystkie tematy zdjęciowe, żeby "zgasić" powiadomienie? Myślę, że tym sposobem trochę wejść się nabija. Nawet jeśli jakiegoś wątku nie lubię, to łatwiej mi jest go pobieżnie przejrzeć, niż klikać w narzędziach forum

  2. #742

    Domyślnie

    Przecież masz funkcję "Oznacz fora jako przeczytane". Jeden klik.

    Ad rem. Ten wątek jest prowadzony konsekwentnie. Ponieważ dotyczy okolicy autora, to nie dziw, że są powtórzenia. Ale lubię pomysł Zeberka na dokumentowanie.
    A kadry - jedne lepsze, drugie gorsze, ale zawsze pokazujące jego okolicę. Ostatnio ujęło mnie ujęcie z płotem. I zawsze zaglądam, jak widzę powiadomienie o nowych zdjęciach.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #743

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    Kolego [MENTION=38380]...Wielokrotnie pisałem już w tym wątku że te sytuacje, takie czynności jakie pokazywałem na zdjęciach są już niestety przeszłością. Teraz nawet jakbym chciał coś zrobić lepiej, inaczej to już zwyczajnie nie ma gdzie.
    Po części przyznaję ci rację. Ale to do czego się odniosłem nie dotyczy tego czego nie udało ci się zrobić, ale tego co robiłeś (ostatnio). Chodzi o kadrowanie. Na to jak najbardziej masz wpływ. Poza tym sam już wcześniej podejmowałeś próby pokazania jak przenikają się oba światy, ten który znika z tym, który po nim następuje. To były dość udane próby. Pomysł był dobry. I dociągnę o co mi chodzi pod kolejnym cytatem.


    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    I doskonale zdając sobie sprawę z tego że się powtarzam jak 4 pory roku...
    Nie chodzi mi o same sceny. Kto dorastał na wsi lub choćby nie spał na biologii wie, że rytm życia na wsi wyznacza przyroda. Chodzi nie o to co przedstawiasz, ale jak to robisz. Serio nie zwróciłeś uwagi na to, że kopiujesz swoje wcześniejsze kadry? Bardziej mi się wydaje, że jednak robisz to celowo, bo chwyciło. Ok, twój wybór, ale moim zdaniem to niedobrze. Wcześniej byłeś bardziej oryginalny. W moim wcześniejszych wpisie dotyczącym kadrowania napisałem o co mi chodzi. Jeśli doczytałeś przed usunięciem to myślę, że jasno to określiłem.

    PS I na koniec tylko zaznaczę, że nie chcę byś na siłę zmieniał tego wątku dla widzimisię kilku osób. Napisałem głównie o tym co sam na początku wątku robiłeś i jak robiłeś i czego moim zdaniem brakuje w drugiej części tego tematu. Pozytywny feedback jest oczywiście fajny i dodaje energii do dalszej pracy, ale często też bywa zwodniczy. I z całym szacunkiem dla wujota, który moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie wplatał tu historyczne bagienko, to jest on także jedną z niewielu osób na tym forum, która ma niesamowitą wiedzę i się nią dzieli a oprócz "technikaliów" jako jedna z niewielu, to już zupełny ewenement, kładzie też duży nacisk na pracę koncepcyjną. Od fanów otrzymasz pozytywną energię i niestety niewiele więcej. Można na tym poprzestać, to w sumie niemało, ale z tego co czytam twoje wpisy, szczególnie te nieco szydercze (dobrotliwie raczej, to nie zarzut) odnośnie tego wszędobylskiego brandzlowania się nad sprzętem, to jednak odnoszę wrażenie, że na samych zdjęciach ci zależy. Pozdrawiam. Zaglądać prawdopodobnie nadal będę. Niech licznik bije.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 21-11-2023 o 12:14

  4. #744
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odzio Zobacz posta
    czy tylko ja mam tak, że wchodzę we wszystkie tematy zdjęciowe, żeby "zgasić" powiadomienie? Myślę, że tym sposobem trochę wejść się nabija. Nawet jeśli jakiegoś wątku nie lubię, to łatwiej mi jest go pobieżnie przejrzeć, niż klikać w narzędziach forum
    U góry, nad najwyższym postem - Narzędzia watku - wyłącz subskrybcję tego wątku.
    Dodam, że można zawsze zasubskrybować, nawet nic w wątku nie pisząc. Po prostu zamiast Wyłącz subskrybcje pojawia się Subskrybuj.
    Ja subskrybuję blisko 10 działów (forów, je tez można), widzę czy w miejscach jakie mnie najbardziej interesują pojawiają się nowe posty. Jeśli sie jest na stronie głównej forum to widać po prawej kolumnę Ostatnie aktywne wątki, gdzie jest lista 30 ostatnich wątków gdzie coś napisano. Czy je subskrybujesz czy nie. Ale mozna te kolumnę zwinąć, klikając w minusik. Tak jak fora, których się nie chce widzieć.
    To gdy sie ma pełną wersję forum, nie mobilną i nie taptalka (chyba, dawno tego nie sprawdzałem, ja muszę używać pełnej wersji).
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 29-11-2023 o 01:41
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #745

    Domyślnie

    Sądzę, że znalazłem interesujący artykuł mający odnośnik do niektórych zawartych tu uwag. https://herbataiobiektyw.pl/ambitna-fotografia/
    Ostatnio edytowane przez Jurek Ż ; 28-11-2023 o 14:01

  6. #746

  7. #747

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Sądzę, że znalazłem interesujący artykuł mający odnośnik do niektórych zawartych tu uwag. https://herbataiobiektyw.pl/ambitna-fotografia/
    Fajnie, że to podlinkowałeś.
    Wydaje mi się, jednak że to o czym pisał "Wujot" i "cz4rnuch" jest trochę "obok" tego artykułu.

  8. #748

  9. #749

    Domyślnie

    Dziękuję @fafniak. Jak mi się uda kiedyś na yc to się zapoznam.

  10. #750

Strona 75 z 76 PierwszyPierwszy ... 256573747576 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Ostatnie promienie lata portretowo
    By Dexter88 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-09-2013, 09:49
  2. [ Przyroda ] ostatnie tchnienie lata
    By .:Ania:. in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-10-2012, 07:31
  3. [ Krajobraz ] Ostatnie powiewy lata
    By fotokornik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 18:39
  4. [ Krajobraz ] Ostatnie Tchnienie Lata - Las
    By judith_manson in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 09-08-2011, 13:23
  5. [ Krajobraz ] Ostatnie dni lata
    By Klausik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 01:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •