Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    hmm.. nie wiem, dla mnie kawalek siatki z jednej strony jednego budynku w stosunku do calej fabryki roznicy nie robi, nawet kiedy tak jak teraz poruszam sie o kuli. druga dzialka stoi otworem bez zmian, tylko w pierwszej dodali to "ogrodzenie" przy labolatorium, ktore dzielnie pokonalem... wchodzac glownym wejsciem kn prod 2m obok, jak to robilem od lat. zaraz obok ich parkingu, gdzie w zimie zostawialismy samochody. jedyni ciecie to ochroniarze kn, ktorzy nie maja nic do gadania, bo ich teren konczy sie na niebieskim plocie. zreszta nigdy slowa od nich nie slyszalem, a za czasow kiedy jeszcze nie byli ogrodzeni i szedlem przez ich teren jedyna reakcja to bylo wstac, popatrzec i wrocic do gazety.
    uogolniajac: teren stoi otworem, tak jak stal przez poprzednie 10lat. jak chcesz to moge sie kiedys z Toba przejsc, potem sam ocenisz, czy warto tam dzialac powaznie, czy nie.
    aha, ani pana wlodka, ani zadnego innego bezdomnego nie spotkalem, pomimo, ze o tej godzinie powinni juz byc, moze po prostu sie wyniesli, wiec teren doslownie opustoszal
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  2. #12

    Domyślnie

    Fociłem tam już w ubiegłym roku - nawet zaliczyłem wpadę do studzienki i ubranie poszło się... Ostatnio jednak dopadł mnie właśnie cieć więc nie wiem do końca o czym mówisz Nie mogę sobie pozwolić na obciach gdy będzie tam 2 modelki i wizażystka...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  3. #13

    Domyślnie

    heh, studzienki sa zdradzieckie, szczegolnie kiedy w zimie sa przykryte tektura a na niej lezy snieg, tak, ze nic nie widac.
    co do ciecia, moze wtedy przyczepil sie ktos z sasiednich terenow, no mi sie to nigdy nie zdarzylo, a przez kilka lat spedzalem tam kilka godzin dziennie, zdarzylo sie nawet ze dwa, czy trzy razy spac w nocy kiedy nas zastalo oberwanie chmury. moze raz na jakis czas podbija ktos na sprawdzenie, no jezeli tak, to faktycznie nie ma sensu.
    ew. zostaje jeszcze stara mleczarnia, tez niedaleko, o ile jeszcze stoi z powodu tej obwodnicy.
    wokol azotow tez jest kilka budynkow na wzgorzach w strone kopalni piasku. nieduze, ale w srodku czasem jakies relikty maszyn, czy rur pozostaly. trzeba wczesniej umowic sie z kims z dzialu prasowego, bo to w koncu obiekt strategiczny, ale problemow nie powinno byc po obgadaniu sprawy, tylko nie daj sie namowic na "oddzwonimy", bo tego nigdy nie robia.
    inne pustostany, to resztki jednostki wojskowej+strzelnica+stacja bezynowa i dwa budynki obok starego browaru nad wisla, tzw "zakazny", no ale to juz nie industial.
    aha, jeszcze nieczynny browar, czy tam gorzelnia z zyrzynie, ale tam nie bylem, wiec zadnych szczegolow podac nie moge, a ze starej cegielni w okolicach czolny to juz chyba duzo nie zostalo.
    jak cos sobie przypomne ciekawego to dopisze
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  4. #14

    Domyślnie

    Widzę że musimy się wybrać na rekonesans. Ja biorę browar - Ty mapy ! Daj znać O niekrórych wcale nie słyszałem - mieszkam tu raptem 6 lat i cały czas praca...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  5. #15

    Domyślnie

    wchodze w to! ;] jak tylko odrzuce kule i bede bardziej mobilny dam znac
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  6. #16

    Domyślnie

    Ja mówię poważnie - czekam na info
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •