Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie lampa nikon 4100 nie działa a reszta w porządku

    Mam problem z miom coolpix 4100 nie robi zdjęć z lampą tzn ani lampa sie nie uruchamia ani aparat nir robi zdjęcia. Zaznazce jednak, że aparat sam naprawiałem i pare razy prąd mnie popieścił podejrzewam, że z kondensatora. Poza niedziałającą lampą wszystko jest w jak najlepszym porządku.Jak chcę zrobić zdjęcie to miga czerwona dioda informująca o ładowaniu flesza i tak samo jak włącze go z na programie z ustawionym fleszem to długo miga dioda i niemożna nic robić i po jakiś 15s urchamia się ale i tak nie można używać lampy. Jak ktoś miał podobny problem to prosze o porady. Z góry dzięki.

  2. #2

    Domyślnie

    jesli nie robi fotek rowniez z wylaczona lampa to masz uszkodzony spust migawki w innym przypadku koszt naprawy przerosnie wartosc aparatu ok 3 razyc
    pzdr

  3. #3

    Domyślnie

    Z wyłączona lampą fotki robi bez problemu, acha przypomniałem sobie jeszcze, że przez jakiś czas jak ustawiłem opcje z fleszem to nie działał mi zoom jednak po jakimś czasie znikła ta wada dlatego myślę, że jest to jakaś wada programu jednak firmware do 4100 nie ma

  4. #4

    Domyślnie nie działająca lampa

    to pewnie masz uszkodzoną elektronikę, albo po prostu aparat jest troszkę zawilgocony i dlatego raz coś nie działa, a potem coś innego

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •