Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Roksana

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Tylko co jej się stało z Brwiami? Ostatnio widziałem takie zupełnie wygolone i potem wymalowane markerem u jednej sprzedawczyni w spożywczaku.

  3. #13

    Domyślnie

    1,2,3 to właściwie identyczne foty

    W tych „ładnych” fotach brak człowieka z jego wadami, namiętnościami ehhh gadać mi si nie chce.
    Dziewczyna pewnie zachwycona...

  4. #14

    Domyślnie

    ladna modelina szkoda ze jednominowa.

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    W tych „ładnych” fotach brak człowieka z jego wadami, namiętnościami ehhh gadać mi si nie chce.
    co do emocji i namietnosci sie zgodze ale przyznam szczerze wylazi mi uszami bylejactwo i usilne pokazanie wad i brzydoty. caly internet jest zawalony "naturalnymi" zdjeciami dajacymi wrazenie ze wszystko wokol jest bylejakie. i nie mowie tu tylko o branzy modelingowej
    a przeciez to zalezy tylko od tego jak sie patrzy i chce widziec. Przy czym nalezy BARDZO wziac pod uwage ze to dzial moda/glamour. Wiec tak jak w akcie spodziewasz sie nagosci tak w glamour idealizowanego piekna, zgadza sie?
    Ostatnio edytowane przez sailor ; 20-04-2018 o 00:33
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #15

    Domyślnie

    To dopiszę dla jasności
    ekspresji, różnorodności
    Wady nie muszą być pojmowane tylko w sposób fizyczny. To może być również pycha, złość tylko trzeba umieć to zagrać, zaaranżować.

    Tak wiem jaki to dział. Spadam to nie moja bajka, niepotrzebnie sie odezwałem.

  6. #16
    La
    Gość

    Domyślnie

    Pytanie - ustawiasz ostrość (z maskowaniem) w LR przed obróbką w PS. Próbowałeś kiedyś zamiast tego użyć maski wyostrzającej na np czerwonym kanale? 115% w strandarcie i ewentualna korekta krycia - zobacz jaki fajny efekt - oczy, rzęsy a skóra w zasadzie pominięta...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    To dopiszę dla jasności
    ekspresji, różnorodności
    Wady nie muszą być pojmowane tylko w sposób fizyczny. To może być również pycha, złość tylko trzeba umieć to zagrać, zaaranżować.
    sprawienie by modelka stala sie takze aktorka a nie tylko wieszakiem na ubrania to polaczenie umiejetnosci fotografa, zdolnosci modelki i kreatywnosci na sesji. i niesety duza rzadkosc, w szczegolnosci na pierwszych testach i u mlodziutkich dziewczyn.
    w 95% przypadkow foty modowe maja byc sztywne i bez usmiechu. Przez lata byly to nawet wytyczne agencyjne do testow. To niestety procentuje.
    Ale "jednakowosc" na ktora tu zwrociles uwage jest obecna w kazdej dziedzinie fotografi, z aktem klasycznym w szczegolnosci
    Tak wiem jaki to dział.
    dlatego tez nalezy go postrzegac przez pryzmat jego zalozen.
    Spadam to nie moja bajka, niepotrzebnie sie odezwałem.
    skoro tak uwazasz
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Brassai Zobacz posta
    Tylko co jej się stało z Brwiami? Ostatnio widziałem takie zupełnie wygolone i potem wymalowane markerem u jednej sprzedawczyni w spożywczaku.
    taki trend upiększania. boleję nad tym. ciach I znikają subtelne przejścia brwi a maluje się doskonałą sztuczną symetrię.
    inna sprzedawczyni w piekarni była piękną dziewczyną, lecz sobie brwi 'poprawiła' i postarzala się o 20 lat.

  9. #19

    Domyślnie

    Niezla praca! Podziwiam
    Śmieszne obrazki, fajne obrazki, cytaty o życiu, cytaty o milosci, teksty o miłości, temysli, mądre myśli www.mojecytatki.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Roksana
    By rafal_z_2010 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2015, 18:34
  2. [ Portret ] Roksana.
    By lukasz_lkz in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-12-2012, 22:35
  3. [ Portret ] Roksana
    By miamiparty in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-11-2012, 01:04
  4. [ Portret ] Roksana
    By Pimps in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-09-2012, 12:46
  5. [ Portret ] Roksana
    By MarS in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-04-2009, 18:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •