Close

Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 250
  1. #141

    Domyślnie

    Wczoraj kupiłem d7200 w euro rtv agd oddałem starego uszkodzonego kompakta i dostałem rabat 320 zł w sumie zapłaciłem 3779 zł. Więc to nie ściema.

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  2. #142

    Domyślnie

    80D, bardzo fajny amatorski korpus z bardzo fajnym afem w video i w lv oraz dotykowcem na przegubie. Miło wspominam mimo, że dość krótko miałem w łapkach.

  3. #143

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    Af działa, ale nie tak jak w bezlusterkowcach.
    https://m.youtube.com/watch?v=zhUzjSffIBU
    Czy dałby radę jak mój NX500 za 2000zł?? O przepaści cenowej i między matrycami nie wspomnę.
    Po pierwsze, porownywalismy z d7200.

    Po drugie, ten film pokazuje tylko, że śledzenie takiego obiektu źle działa. Ciekawi mnie, jak to będzie w bardziej realnym przypadku.

    Po trzecie, jest ekran dotykowy i o ile wiem użyteczny af przy filmowaniu. To są rzeczy, których w d7200 nie ma.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  4. #144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzasek Zobacz posta
    Wczoraj kupiłem d7200 w euro rtv agd oddałem starego uszkodzonego kompakta i dostałem rabat 320 zł w sumie zapłaciłem 3779 zł. Więc to nie ściema.

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    A dziś mój kolega musiał się z "obsługą naziemną" ostro wykłócić, bo w sklepie stacjonarnym twierdzili, że takiej promocji nie ma (mowa o Euro). Finalnie uznali jego rację, ale nerwów go to kosztowało ... Podczas gdy na stronie stoi wyraxnie, że takowa promocja ma miejsce (przy czym zaznaczam, że zamawial on-line z odbiorem w sklepie stacjonarnym).
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  5. #145

    Domyślnie

    Jak ja przyszedłem to też nie wiedzieli o co chodzi ale po kilku minutach rozmowy z kierownikiem sklepu i czytaniu regulaminu w internecie przyznali mi rabat bez problemu. Widocznie lepiej trafiłem.

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  6. #146

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzasek Zobacz posta
    Jak ja przyszedłem to też nie wiedzieli o co chodzi ale po kilku minutach rozmowy z kierownikiem sklepu i czytaniu regulaminu w internecie przyznali mi rabat bez problemu. Widocznie lepiej trafiłem.

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    W którym sklepie kupowałeś, w tym gdzie kino?
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  7. #147

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzasek Zobacz posta
    Jak ja przyszedłem to też nie wiedzieli o co chodzi ale po kilku minutach rozmowy z kierownikiem sklepu i czytaniu regulaminu w internecie przyznali mi rabat bez problemu. Widocznie lepiej trafiłem.

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    Tu też skończyło się dobrze, bo (podobnie jak w Twoim przypadku) kierownik sklepu sprawdził na stronie i promocje uznali. Jednak trochę lipa, że strona jedno, sklep drugie ... Mimo wszystko grumt, że uznali i że promocja faktycznie jest, nawet jeśli trzeba sie o nią upomnieć stanowczo
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  8. #148

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    W którym sklepie kupowałeś, w tym gdzie kino?
    Nie w tym drugim ?

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  9. #149

    Domyślnie

    Panowie, dziękuję za konstruktywne uwagi.

    Bezlusterkowców niestety nie rozpatruję (choć bardzo patrzyłem w stronę a6000), więc porównania do nich muszę pominąć. Interesuje mnie porównanie z d7100/7200.

    Przegląd szkieł (który zaleca Kolega poste) kieruje mnie w stronę canona (o czym pisałem już wyżej).

    Może wynika to z niewiedzy (zapewne) i braku praktyki (z pewnością), ale testy w rodzaju tego z Optyczne.pl zacytowanego przez Kolegę FelTom (za co oczywiście dziękuję) nie przemawiają do mnie zupełnie. Nie mam zamiaru fotografować tablic kodaka, wyciągać z cieni pewnie też nie będę, odbitki będę robił zwykle 10x15, czasem pewnie trafi się 20x30, ale od wielkiego dzwonu. Dlatego bardziej interesuje mnie, jak wygląda normalne zdjęcie (JPEG...), a nie jakie są szumy przy +4 EV w dużym powiększeniu. Interesuje mnie też, jak sprawuje się aparat w codziennym użytkowaniu. Na marginesie, to nie rozumiem też zupełnie, czemu porównują 80d do d7000, gdy jego rywalem na półce obok jest d7200.

    @cz4arnuch, użytkowałeś 80d - nawet jeśli krótko. Możesz napisać coś więcej z punktu widzenia użytkownika?

  10. #150

    Domyślnie

    Idź do sklepu pomacaj canona, pomacaj nikona kup tego który ci się spodoba. Na tak podstawowe zastosowanie jak potrzebujesz, każdy będzie dobry .

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5300 dla blogera/vlogera + jaki obiektyw? Prośba o pomoc
    By bloger in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-08-2016, 08:01
  2. Pomoc w wyborze akcesoriów dla amatora
    By ku2yn in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-04-2015, 08:40
  3. Tele dla amatora - prośba o pomoc
    By jupiter in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 06-10-2011, 19:50
  4. Pomoc dla amatora
    By TomekB. in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-05-2009, 14:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •