Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: KM Dynax 5D

  1. #31

    Domyślnie

    co powiecie na synchronizacje z dowolną migawką z lampami HSS (minolty) - flash przy 1/4000 robi wrazenie!

    polecam pierwszy test maxxuma 5d na www.fotopolis.pl

    fajne tryby ISO - Lo80 (do czornego na czornym - no offence czornyj ) i Hi200 do białego na białym...

    wogole ten aparat to dla mnie moj nastepny zakup
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć
    D750+M50

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wyrwiflak
    wogole ten aparat to dla mnie moj nastepny zakup
    Taaak? A pierwsze przykazanie? "Nie bedziesz miał innych systemów przede mną"? Pójdziesz do piekła!

  3. #33

    Domyślnie

    kupie se dekielek z posrebrzastym Nikon i jak ktos bedzie patrzyl (jeden z tych gosci ze złotymi paskami na szyji co mnie caly czas śledzą odkąd tu zacząłem pisać) to sie nie domysli bo oni tylko patrza na dekielki
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć
    D750+M50

  4. #34

    Domyślnie

    to posrebrzaste sie natychmiast wyciera w cholere. Zaś wyznawca jedynie słusznej wiary odróżnia kacerski system na pierwszy rzut oka lub po dźwieku migawki. Nie ujdziesz Nikoniańskiej Inkwizycji!

  5. #35

    Domyślnie

    ale ja mam nikona
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć
    D750+M50

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wyrwiflak
    ale ja mam nikona
    to co sie sadzisz na 5D????

  7. #37

    Domyślnie

    Czornyj - a niech sie sadzi tez mam teraz mieszane uczucia - jakbym nie mial nikona i kilka tych marnych gratow do niego to pewnie poszedlbym w minolte - z tym ze moze w 7mke.
    Z tego co mi wiadomo to wspolpracują ze szklami na M42 - i pomiar i potwierdzenie. Wizjer jasny - wiec ostrzenie reczne bedzie dosc precyzyjne.
    A na aparat tej klasy ze stajni nikona to pewnie w zyciu mnie stac nie bedzie.
    D70 + 28-80, AF 300/4, Kenko 1.4x Teleplus PRO 300 DG

    Galeria: http://www.roznosci.int.pl/www/cpg133
    GG: 1104936 , zawsze niewidoczny

  8. #38

    Domyślnie

    no właśnie bezproblemowa współpraca z M42 może stać się (obok AS) dużym plusem dla km5d, konik sam z siebie ma raczu mało szkieł i "dość mało przyjaznych cenowo", a dostać niezłą stałkę M42 żaden problem...

    martwi mnie jedynie problem firmware'owy zastępowania hot pixeli przez czornyj kropki - o ile na nocnych fotkach nie robi różnicy to jakby chcieć coś ładnie naświetlić dłużej za dnia moga sie pokazać uhidne kropy... duży to zonk ze strony KM - inni sobie lepiej radzą
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć
    D750+M50

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •