Close

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 83

Wątek: D4 vs d750

  1. #41

    Domyślnie

    Stan zdecydowanie nie odpowiada przebiegowi wg. mnie. I nie mam na myśli samej odchodzącej gumy...

  2. #42

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez himi Zobacz posta
    A to z jakiego powodu?
    Wyślizgana obudowa w paru miejscach. Być może się mylę, ale osobiście miałbym poważne wątpliwości. Mam dwa korpusy ze znacznym na chwilę obecną przebiegiem, mam kontakt z "prawie nowymi" (poniżej 30 tys) i zupełnie inaczej wyglądają.

  4. #44

    Domyślnie

    Mówisz o lekkich przytarciach w okolicy spustu? Wystarczy, że np. sportowy fotorep miał go jako backup luzem w torbie. Ja bym się nie dopatrywał tu niczego złego. Oczywiście do dokładnego sprawdzenia, najlepiej w serwisie.

  5. #45

    Domyślnie

    himi wybacz, ale ja do dzisiejszego dnia nie mam żadnych podobnych obtarć na obudowie aparatu a używam go (wyciągam/wkładam) dość często.

    PS. Pomiędzy "wyciągam" a "wkładam" aparat (lepiej dopisać) robi jeszcze zdjęcia.

    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi Zobacz posta
    himi wybacz, ale ja do dzisiejszego dnia nie mam żadnych podobnych obtarć na obudowie aparatu a używam go (wyciągam/wkładam) dość często.

    PS. Pomiędzy "wyciągam" a "wkładam" aparat (lepiej dopisać) robi jeszcze zdjęcia.

    Jaki przebieg jeśli to nie tajemnica?

  7. #47

    Domyślnie

    Z używanym sprzętem zawsze jest troche ryzyka.
    Zakup za takie pieniądze powinien zawsze otworzyć szerzej oczy i trzeba sprawdzić osobiście ze swoimi obiektywami czy wszystko jest ok.
    Zakup w ciemno i za niższą cenę to duże ryzyko.
    Ja nigdy w takie coś nie wchodzę.
    Witam Irek
    D5 500/4VR TC 1.4 1.7 2.0

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Irma Zobacz posta
    Z używanym sprzętem zawsze jest troche ryzyka.
    Zakup za takie pieniądze powinien zawsze otworzyć szerzej oczy i trzeba sprawdzić osobiście ze swoimi obiektywami czy wszystko jest ok.
    Zakup w ciemno i za niższą cenę to duże ryzyko.
    Ja nigdy w takie coś nie wchodzę.
    Masz rację. Osobiście brałem od zaufanej osoby. Nie było tanio, były wtedy oferty z niższą ceną i niższym przebiegiem niż ta, na którą się decydowałem. Od prawie 2 lat jest wszystko okej. Aczkolwiek nie zakładam też z góry, że każdy chce oszukiwać, niemniej jednak na podstawie oceny stanu różnych korpusów z różnymi przebiegami mam poważne wątpliwości, czy ta powyższa oferta ma realny przebieg...

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Jaki przebieg jeśli to nie tajemnica?
    Post 37 - 117tys.
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  10. #50
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Zduńska Wola
    Posty
    37

    Domyślnie

    Posiadam D750 i D4s. Przed zakupem D4s zadałem podobne pytanie, szukałem drugiego body do pracy na ślubach. Zdecydowanie polecam jednocyfrowe body. Pewność, ergonomia, przemyślane rozwiązania w D4s rozkładają na łopatki D750. Nie ma o czym gadać. Mimo swoich gabarytów i wagi zdecydowanie następną moją wymianą sprzętu będzie zmiana D750 na drugiego D4s lub D5.

    Ps. Orientujecie się może ile może kosztować w serwisie nikona wymiana gumy w D4s na klapce pod którą są sloty kart i ile czasu im na to schodzi ?

    Pozdrawiam
    Nikon D4s, D750, S35 A f/1.4, S50 A f/1.4, S85 A f/1.4, N50 f/1.8

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D4
    By ronceval in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-06-2013, 11:39
  2. d4
    By farizer in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 01-12-2009, 21:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •