Close

Strona 14 z 471 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 4706
  1. #131

    Domyślnie

    Dalej koledzy do zabawy, nie dzielmy włosa na 4, czekamy na kolejne zdjęcie i miejmy z tego frajdę...
    Nikon i podróże ...


  2. #132

    Domyślnie

    a może rozwiązaniem problemu (który ja też mam) byłoby sztywne ustalenie godzin publikacji nowych zdjęć/podpowiedzi?
    12:00, 16:00, 20:00 i mamy problem z głowy, dodatkowo nie ma zabawowej sraczki, że w 30 min mamy 20 łatwych zdjęć zgadniętych w 10 sekund...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #133

    Domyślnie

    Wcześniej proponowałem by wstawiający zadeklarował się wcześniej o której wstawi zdjęcie tak by większa część biorących udział w zabawie miała szansę. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale myślę że przynajmniej do rozważenia. Z drugiej strony wystarczy włączyć subskrypcję i ma się wgląd we wrzutki na bieżąco (przynajmniej na tapatalku).
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 05-09-2016 o 13:22

  4. #134

    Domyślnie

    Ja nie korzystam z tapatalka, ale przybliżony czas wrzuty zdjęć byłby uczciwy dla pozostałych graczy Jestem za rozwiązaniem Roberta.
    Nikon i podróże ...


  5. #135

    Domyślnie

    Nawet nie do końca chodzi o to, żeby było wiadomo (chociaż też) ale żeby można było zaplanować poświęcenie 5 min na forum zamiast ciągłego trzymania palca na spuście
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  6. #136

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Ja nie korzystam z tapatalka, ale przybliżony czas wrzuty zdjęć byłby uczciwy dla pozostałych graczy ...
    Nie musisz mieć TT żeby subskrybować wątek a z tego co widzę to możesz sobie ustawić do tego natychmiastowe powiadomienia na maila (nie wiem czy to działa, ale widzę taką opcję w ustawieniach). Mi się rozwiązanie ze sztywnymi ramami czasowymi średnio podoba, w końcu to zabawa a nie wojsko. Minus (a może i nie) takich okienek jest taki, że jak je przegapisz to sztucznie wstrzymuje się grę, a jak będą ustawione w małych odstępach to i tak trzeba będzie je cały czas śledzić. Tak sobie gdybam.

  7. #137

    Domyślnie

    Każdy ma swoje racje i pomysłów wiele które możemy realizować, tylko zdjęć wstawianych nie ma a watek stał się typowo opisowy
    Nikon i podróże ...


  8. #138
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Każdy ma swoje racje i pomysłów wiele które możemy realizować, tylko zdjęć wstawianych nie ma a watek stał się typowo opisowy
    bo bierze w nim udział 10 osob. Trzeba by siedziec non stop w wątku zeby utrafić, kieedy sie zdjecie pokaze. Wiec moze ustalić ze zdjecie pojawiw się codziennie o 20 gdycjest najwiecej osob na forum ?

  9. #139

    Domyślnie

    Ma być tylko jedno okienko?

  10. #140

    Domyślnie

    Radzę zerknąć na forum C i zobaczyć jak tam to działa.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

Strona 14 z 471 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa fotograficzna - "Czy znasz Polskę?"
    By madebyzosiek in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 4909
    Ostatni post / autor: 06-02-2018, 17:30
  2. [ Reportaż ] SBF2015 - JAMES ”BLOOD” ULMER MEMPHIS BLOOD BLUES BAND feat. RONNY DRAYTON (USA)
    By krupek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-09-2015, 22:44
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2011, 00:23
  4. Swiat zabawek - zabawa z cls'em
    By Lysers in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-07-2009, 00:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •