Close

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 92
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dvd_100 Zobacz posta
    W tym problem, że to było robione na kliszy więc żadnych danych odnośnie czasuz, ogniskowej, nie pamiętam
    To musisz się zaopatrzyć w F90x ze ścianką MF26, będziesz miał analogowe exify

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    To musisz się zaopatrzyć w F90x ze ścianką MF26, będziesz miał analogowe exify
    Wolę swojego poczciwego F80 z długopisem i karta latać mi się nie chce

    Wysłane z mojego D2203 przy użyciu Tapatalka

  3. #33

    Domyślnie

    Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch nikonów D5200 i D7200
    Zdjęcia to moja pasja cały czas się uczę , ćwiczę i kombinuje by zdjęcia były jeszcze lepsze ...

    Pozdrawiam Ala

  4. #34

    Domyślnie

    Cześć, czy to jest temat w którym mogę wstawić swoje zdjęcie (jeśli pasuje do kategorii) i ci bardziej ogarnięci powiedzą mi co myślą, co mogę poprawić, i na co zwrócić uwagę? Bywa tu ktoś?
    http://rmn1.pl Sony i telefon.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rmn1 Zobacz posta
    Cześć, czy to jest temat w którym mogę wstawić swoje zdjęcie (jeśli pasuje do kategorii) i ci bardziej ogarnięci powiedzą mi co myślą, co mogę poprawić, i na co zwrócić uwagę? Bywa tu ktoś?
    Tak właśnie. Chyba, że chcesz wstawić zdjęcie anonimowo, to w każdej kategorii masz wątek anonimowy

  6. #36

    Domyślnie

    A lepiej tutaj czy założyć własny temat i go uaktualniać co okazję?
    http://rmn1.pl Sony i telefon.

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rmn1 Zobacz posta
    A lepiej tutaj czy założyć własny temat i go uaktualniać co okazję?
    To zależy jak wolisz. Tutaj Twoje zdjęcia się "zgubią" za jakiś czas wśród innych. We własnym wątku będziesz rządził sam

  8. #38

    Domyślnie

    Cześć,
    To dosłownie mój pierwszy post także witam Wybrałam się na wieczorne robienie zdjęć, coby trochę poćwiczyć, ale nie jestem do końca zadowolona (jak to kobieta mam za wysokie oczekiwania ). Zdjęcie zrobione obiektywem Sigmy 17-70 2.8, 13 sekund naświetlania, przysłona f/8, ISO 100, oczywiście robione ze statywu, tryb opóźnienia ekspozycji + samowyzwalacz (muszę zainwestować w pilota)

    Ostatnio edytowane przez yenes ; 01-02-2017 o 20:53
    D5200 + 35 1.8 G, S 85 1.4, T17-50 2.8 + trochę staroci Helios, Carl Zeiss...; sherpa velbon 600 nr

  9. #39

    Domyślnie

    Nie za dużo tej ziemi na dole?
    Ustawilbym wieże po lewej w mocnym punkcie kadru

  10. #40

    Domyślnie

    No własnie też mi się tak wydaje jak teraz na to zdjęcie patrzę, że za dużo to ziemi, przez to zdjęciu brakuje czegoś co by przyciągało wzrok, jak na przykład ta wieża. Muszę zdecydowanie poćwiczyć kadrowanie.

    Lepiej?

    Ostatnio edytowane przez yenes ; 01-02-2017 o 21:17
    D5200 + 35 1.8 G, S 85 1.4, T17-50 2.8 + trochę staroci Helios, Carl Zeiss...; sherpa velbon 600 nr

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 17-04-2024, 15:27
  2. [ Sport ] Pierwsze próby. Wątek dla początkujących i tych, co chcą się uczyć.
    By ALF in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-05-2020, 14:02
  3. [ Reportaż ] Pierwsze próby. Wątek dla początkujących i tych, co chcą się uczyć.
    By ALF in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 13:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •