Close

Strona 12 z 48 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 473
  1. #111

    Domyślnie

    Proszę o napisanie jakie błędy zrobiłem

    1
    2

  2. #112

    Domyślnie

    Na 1 widzę kawał niebieskiego nieba, które nie wygląda ciekawie - pewnie taki zamysł. Są tam co prawda gwiazdy które można by wyciągnąć w obróbce ale tego nie zrobiłeś.
    2 mi się naprawdę podoba. Może pozbył bym się tego bałaganu na lewo od drzewa i ścieżki przez zaśnieżone pole.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  3. #113

    Domyślnie

    Dzięki bardzo za ocenę,ale obróbka to dla mnie czarna magia.Nie wiem jak wyciągnąć te gwiazdy.

  4. #114

    Domyślnie

    Tu był fajny tutorial
    https://youtu.be/X8xLagdGu4s

    Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

  5. #115
    Oszczędny w słowach Awatar ins4nity
    Dołączył
    07 2016
    Miasto
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    79

    Domyślnie

    Dobry wieczór.
    Ostatimi czasy trenuję bardziej samozaparcie w postaci wczesnej pobudki. W związku z tym udało mi się załapać na troszkę porannej mgiełki i całkiem ładne kolory. Proszę o solidną dozę krytyki


  6. #116

    Domyślnie

    Muszę Cię zmartwić ale wstałeś na darmo, bo mało ciekawe domy, widziane zapewne od tyłu, pozasłaniane krzaczorami to kiepski temat na zdjęcie. Czy naprawdę podoba Ci się to co uchwyciłeś? Broni się jedynie poranne światło.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  7. #117

    Domyślnie

    @ins4nity trzeba się zgodzić z przedmówcą... Gdybyś był przed linią tych domów na dole, kadr byłby dobry. Gdyby tematem było miasto skąpane w smogu, nie mgle to faktycznie byłoby ciekawie, bo światło jest bardzo ładne. Tak wyszło nijak... Już wiem co to za czerwona kropa na mapie powietrza w Polsce, w województwie opolskim

  8. #118
    Oszczędny w słowach Awatar ins4nity
    Dołączył
    07 2016
    Miasto
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    79

    Domyślnie

    Kolega @Dho'ine zapytał czy podoba mi się to zdjęcie. Podoba mi się światło. Domy na pierwszym planie miały tworzyć kontrast z bajkowym tłem. Nie wstałęm na darmo bo za koejnym razem będzie łatwiej @madebyzosiek - Zdjęcie robione w okolicach Cieszyna, chociaż Kędzierzyn również przekracza normy Pomyliłem się z tą mgłą (Pewnie dlatego, że nigdy nie byłem tak wcześnie przy takich warunkach) Teraz wrzucę prawdziwą, mam nadzieję, mgłę, którą kolega może kojarzyć


  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ins4nity Zobacz posta
    Teraz wrzucę prawdziwą, mam nadzieję, mgłę, którą kolega może kojarzyć
    No ba Tutaj z kolei byłoby fajniej z niższej perspektywy i całkiem symetrycznie. Możnaby skorygować trochę balans bieli, bo jakaś taka zieleń chyba dominuje... Ale bardziej mi się podoba niż poprzednie i nie dlatego, że to u mnie w mieście
    Żeby było śmiesznie, na każdych wakacjach robię nocne wypady w miastach, w których jestem. A z Opola mam 0 nocnych zdjęć... Człowiek to jednak leń

  10. #120

    Domyślnie

    To może teraz zamek w Bobolicach - jestem ciekaw waszych sugestii
    zamki noca 107 by Piotr Piotr
    N i pare gratów

Strona 12 z 48 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Sport ] Pierwsze próby. Wątek dla początkujących i tych, co chcą się uczyć.
    By ALF in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-05-2020, 14:02
  2. [ Reportaż ] Pierwsze próby. Wątek dla początkujących i tych, co chcą się uczyć.
    By ALF in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 13:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •