Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Miałam taki sam problem z reklamacja ekspresu. Wystawiono mi od reki duplikat paragonu na podstawie płatności kartą. Nawet bez płatności kartą, jeśli wiesz kiedy płaciłes, gotówka czy karta i co bylo na paragonie. W większych sieciach handlowych bez problemu mogą to zrobić.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  2. #12

    Domyślnie

    To ciekawe, bo ja również wczoraj wysłałem do nich na maila info@foto-service.pl, odnośnie usterki obiektywu i opisałem sytuacje z paragonem. @cz4nuch Tobie odpisali błyskawicznie, ja nie doczekałem się jeszcze odpowiedzi. Też mnie temat zaintrygował, zacząłem wertować jak to prawnie wygląda i faktycznie informacje z UOIKK potwierdzają się wszędzie - nawet może być świadek takiego zakupu, jak kupowałem obiektyw, to była narzeczona Wychodzi na to że serwis sigmy troszkę w kulki leci... Na przelewie bankowym mamy dane sklepu i datę transakcji - która się pokrywa z datą wystawioną na karcie gwarancyjnej, więc w tym przypadku data na karcie gwarancyjnej jest wiarygodna.

    Mailowałem ze sklepem w którym kupowałem obiektyw, sklep nie daje duplikatu paragonu, ale przesłał mi paragon w formie PDF'u. Generalnie paragon nie jest druczkiem takim jak dostałem ze sklepu, lecz wygląda jak faktura z tym że zamiast na górze tytułu "faktura" jest wpisane "paragon" nie zmienia to faktu, że serwis sigmy leci w kulki i tym sposobem pewnie odrzuca wiele napraw?!

    Przeczytajcie sobie jak EIZO rozwiązuje reklamacje, tam w ogóle tylko chyba RMA się wypełnia przez formularz.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 18-08-2016 o 18:32

  3. #13

    Domyślnie

    Pisałem na ten sam adres, ale w przeciwieństwie do Ciebie pytałem tylko o paragon więc odpisała mi kobieta od obsługi klienta. Z tego co zrozumiałem to Ty opisałeś usterkę więc możliwe, że Tobie musi odpisać technik, bo marketingowiec nie musi się znać na naprawie obiektywów Co do świadka to masz rację, ale wydaje mi się, że świadek musi złożyć zeznania nie przed serwisem jak się zapewne domyślasz, więc o ile nie zakładasz sprawy to ta droga odpada. Pamiętaj jeszcze o jednej rzeczy. To nie od serwisu kupiłeś ten obiektyw. To zewnętrzna firma, która współpracuje z takimi firmami jak Sigma. Dla sklepu przelew może być wystarczający bo po tych danych będą w stanie określić czy byłeś ich klientem, ale dla serwisu te dane wcale nie muszą być wystarczające. Przeczytaj jeszcze raz to co mi odpisano: "Niestety na przelewie bankowym raczej nie będzie wyszczególniony zakupiony towar". Czy na rachunku masz informację co konkretnie kupiłeś w tym sklepie? W sumie to nieważne bo skoro dostałeś dowód w pdf to równie dobrze możesz z tym słać.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. 70-200 f2,8 - luzy na bagnecie
    By Sum_MC in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 28-10-2016, 19:56
  2. D80,AF i luzy na bagnecie-spostrzeżenia
    By grimoald in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-11-2011, 15:20
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-06-2010, 13:01
  4. sigma a gwarancja eu i serwis w PL
    By kotleś in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-04-2009, 15:10
  5. ...luzy na bagnecie ???
    By jjj in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-11-2006, 18:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •