Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    No to widzę, że nie mamy o czym rozmawiać - niczego nie rozumiesz. Np tego, że zamiast statywów można mieć klatkę, płyty zamiast teł, że sam boom zajmuje kupę miejsca i musi mieć miejsce na odstawianie, że kwadratowy/prostokątny soft dubluje funkcje okrągłego, że mając grid do BD nie ma sensu kupować tego do softboxa. Że synchronizacja może być wbudowana po to aby mieć więcej kasy. Studio i wyposażenie to łączny temat. Jak chcesz zamocować tła w tej przestrzeni??? Dostałeś propozycję zagospodarowania dokładnie tej przestrzeni co ją pokazałeś.

    Ok szkoda mojego czasu. Głupi jestem, że tu doradzam bo powinienem za to wziąć kasę adekwatną do tej co biorę za foty wtedy byś docenił rady co je dostajesz.

    Pozdro
    Wiesiek
    Wujot - nie obrażaj się, ja po prostu stawiam sprawę tak jak mogę.
    Ja sam nie wiem co i jak - ja sam nie wiem co tam można a czego nie.
    Zostałem postawiony przed faktem dokonanym i tyle.
    Ktoś "poprosił mnie" (tak to nazwijmy) o wycenę sprzętu i tylko sprzętu, wykończeniem mam się nie zajmować (wspomniałem nawet że fajna by była cyklorama).

    Od razu powiedziałem, że najlepiej byłoby zrobić system sufitowego zawieszania lamp (czy jak to nazwać) ale nie wiadomo czy tam można takie zmiany wprowadzać (to jest biurowiec bodajże gdzieś na linii metra czy coś).
    Ale takie coś kosztuje znacznie więcej niż 3 statywy i nie wiem czy przejdzie.

    Co do płyt zamiast teł - zakładamy że chcemy mieć 3 czy 4 tła - i tu nie bardzo wiem jak te płyty miałyby pomóc...

    Przykro mi, że marnujesz swój czas odpisując w tym wątku, ale postaw się w mojej sytuacji - mam takie zadanie i tyle.
    Składam to tak trochę jakbym ja to robił dla siebie i tym się sugeruje.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Wujot - nie obrażaj się, ja po prostu stawiam sprawę tak jak mogę.
    Ja sam nie wiem co i jak - ja sam nie wiem co tam można a czego nie.
    Zostałem postawiony przed faktem dokonanym i tyle.
    Ktoś "poprosił mnie" (tak to nazwijmy) o wycenę sprzętu i tylko sprzętu, wykończeniem mam się nie zajmować (wspomniałem nawet że fajna by była cyklorama).

    Od razu powiedziałem, że najlepiej byłoby zrobić system sufitowego zawieszania lamp (czy jak to nazwać) ale nie wiadomo czy tam można takie zmiany wprowadzać (to jest biurowiec bodajże gdzieś na linii metra czy coś).
    Ale takie coś kosztuje znacznie więcej niż 3 statywy i nie wiem czy przejdzie.

    Co do płyt zamiast teł - zakładamy że chcemy mieć 3 czy 4 tła - i tu nie bardzo wiem jak te płyty miałyby pomóc...

    Przykro mi, że marnujesz swój czas odpisując w tym wątku, ale postaw się w mojej sytuacji - mam takie zadanie i tyle.
    Składam to tak trochę jakbym ja to robił dla siebie i tym się sugeruje.
    Ok - wiedząc, że niewiele da się zrobić z tą salą zaproponowałem Ci pomysł stworzenia wstawionej klatki - nie ruszając w ogóle istniejącej przestrzeni. Myślałem, że się połapiesz, że to rury połączone łącznikami. Metr rury kosztuje ca 9 zł łącznik powiedzmy 5 zł . Za niewielkie pieniądze (powiedzmy 500 zł) można mieć bazę do której można przyczepić tła, lampy, elektrykę, magazynowanie a nawet kotarę zasłaniającą plan. Nawiasem mówiąc niezbyt wiadomo o jakie zdjęcia chodzi więc wyposażenie być może też nie jest dobrze dobrane (np sylwetka wymaga większych źródeł)

    Pozdro
    Wiesiek

  3. #43

    Domyślnie

    Wiesz - ja jestem naprawdę technicznie noga.
    Dla mnie jedyne wyjście to ekipa która sama to zrobi i wsio, ale to już nie została na mnie "zrzucone"

    A co do reszty - jakie lampy byś proponował?
    uważasz że wziąłem za mocne?
    Może jakieś słabsze ale lepsze pod innymi względami (czasy itp.)?

  4. #44

    Domyślnie

    Czy takie coś będzie ok?
    Czy "główna" lampa nie za słaba?
    Wpisałem 3 statywy bo nie wiem czy da radę zrobić te "rusztowania" na suficie - jeśli dałoby rade, to ta jedna rzecz opada.
    Czy może o czymś zapomniałem?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aDB0pw9.png
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	81,7 KB
ID:	9226

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	BNygvIx.png
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	75,8 KB
ID:	9227

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. Małe studio 4,5x3,5m - wyposażenie
    By michalosta in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-03-2013, 10:03
  2. Konkurs Cyfrowe Wakacje – pula nagród 10.000 zł!
    By www_cyfrowe_pl in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-07-2009, 10:40
  3. studio: 20 000 zł na start - pomożecie?
    By wywar in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 30-12-2008, 14:18
  4. Do tych co maja studio: jakie macie wyposazenie?
    By GrZeCh in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-11-2005, 19:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •