Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
... Poniżej zaproszę Was do takiego projektu napisałem tam o wyjściowej tryptykowej koncepcji. Opracowałem tę wizję przed naciśnięciem migawki. Od razu zbieraliśmy też materiał "słowny" od beneficjentów ich wiersze, opowieści, cytaty. I wplotłem to w całość - dla mnie ma siłę rażącą. Jak Was zainteresuje to kliknijcie na ten link i ściągnijcie sobie katalog w formie pdf. ...
OGROMNA szkoda, że nie dołożyłeś jakiegokolwiek zdjęcia, do tego zaproszenia!!! Nie wiem, czy na forum fotograficznym znajdą się chętni do klikania w linki... Przeczytałem koncepcję, ale zanim zabiorę się do albumu, czekam na trochę więcej czasu i spokoju, żeby mieć możliwość głębszej refleksji. To OGROMNIE WAŻNY PROJEKT !!! Nie wiem, czy dopuszczasz dyskusję na ten temat w tym wątku? Czy zamierzasz założyć inny, specjalnie poświęcony temu projektowi? Ten projekt chyba trochę tu nie pasuje, a na pewno można mu poświęcić więcej niż tylko jeden wątek na forum, książkę, czy nawet wiele książek - całe biblioteki. No we mnie, to aż kipi, żeby o tym projekcie porozmawiać.

@90s - dla mnie rewelacja. Ciekawe, co napisze @Wujot?