Close

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 138
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Wiem, że jest spoko, ale z mojego punktu widzenia, byłby jeszcze bardziej spoko, gdyby nie trudnił się sprzedażą potencjalnego szajsu.
    Idź sobie z takimi pretensjami do M1 czy innego Saturna, ok?

    Jestem pewien że Tom01 wolałby sprzedać monitor CG277, zamiast "potencjalnego szajsu".
    FF (Fuji + Fuji)

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Jestem pewien że Tom01 wolałby sprzedać monitor CG277, zamiast "potencjalnego szajsu".
    Za monitory klasy serii Eizo "CG", czy "CX" nie trzeba się przynajmniej wstydzić.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #33

    Domyślnie

    Przesadzasz. Sprzedawać sobie może co chce i dopóki nie sprzedaje szitu nazywając to cudownym sprzętem jest ok. To klient decyduje czy bierze szit za 3000 czy dobry sprzęt za 6000 czy więcej. Choć z drugiej strony też bym się nie spodziewał że kupując neca jakiegokolwiek powyżej 2k pln będę miał różny WB w róznym miejscu ekranu wiec podejrzewam że byłbym podobnie zniesmaczony po włączeniu monitora co koesh...
    ;]

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Za monitory klasy serii Eizo "CG", czy "CX" nie trzeba się przynajmniej wstydzić.
    A za BenQ, które tak bronisz w innym wątku? Hipokryzja czy jakiś osobisty uraz?
    FF (Fuji + Fuji)

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Proponuję się nie rozpędzać z nadinterpretacją. Każdy kto miał ze mną kontakt, wie jak męczę z uporem maniaka, tłumacząc, że monitor 27" za 3 tys zł to żadne aj waj. Niestety, jedni stawiają na pierwszym miejscu rozdzielczość, inni sądzą, że skoro kosztuje 5x tyle co LG z marketu to lipy być nie może. Jeszcze inni po prostu nie wierzą, zakładając, że sprzedawca chce ich naciągnąć na droższy monitor. Dopiero zderzenie z rzeczywistością czasem pokazuje, że choćbym nie wiem jak się starał, jakości monitora drogiego w monitorze za 3 nie będzie.

    Tak wygląda "prawidłowa" równomierność monitora 27". Tyle że on kosztuje tyle co dwa EA275WMi:

    Zaraz, zaraz, bo czegoś nie kumam TOM
    Takie są monitory EIZO za taką kasę ?
    Czy tylko mnie się wydaje czy ewidentnie jest różne podświetlenie wyraźnie jaśniejsze po prawej od góry.
    Pytam dlatego bo właśnie taki monitor mnie interesuje.
    Tom, możesz to wyjaśnić jak dla potencjalnego kupca?
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    A za BenQ, które tak bronisz w innym wątku? Hipokryzja czy jakiś osobisty uraz?
    Zanim zabierzesz głos w jakiejś sprawie, przeczytaj dokładnie dostępne wypowiedzi.

    Nigdy nie broniłem rzeczonego BenQ, uważam że jest to wyświetlacz konsumencki i nic więcej, tyle że w tej klasie o wiele za drogi.

    Dla mnie problemem było raczej to, że kolega Tom01 nie potrafił przyznać, że nigdy nie badał tego monitora, a zaocznie wydawał o nim dosyć niesprawdzone opinie.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    Zaraz, zaraz, bo czegoś nie kumam TOM
    Takie są monitory EIZO za taką kasę ?
    Czy tylko mnie się wydaje czy ewidentnie jest różne podświetlenie wyraźnie jaśniejsze po prawej od góry.
    Pytam dlatego bo właśnie taki monitor mnie interesuje.
    To jest odbicie. Widać że też ramka jest jaśniejsza. Zdjęcie nie było robione w ciemni i wkradł się refleks czegoś. Inna sprawa, że monitor taki jak na zdjęciu to ogromna rzadkość. "Normalna" równomierność 99,99% monitorów wygląda tak:

    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  8. #38

    Domyślnie

    No ale to jest przecież jeszcze gorzej
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  9. #39

    Domyślnie

    @Tom01, jeżeli zamieszczone zdjęcia mają coś udowadniać, to zrób je na Boga porządnie.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  10. #40

    Domyślnie

    To nie moje zdjęcie. Ktoś mi podsyłał, pytając czy w nowym monitorze to normalne. Nie mam czasu na udowadnianie że badziewie jest badziewiem. Tego typu fotek w internecie jest zatrzęsienie. Można wyciągnąć jakąś "średnią wiarygodności". Odbicie na EIZO jest przypadkowe, mój błąd. Pomieszczenie gdzie był fotografowany jest "techniczne" nie studio.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. NEC p221w
    By BialyBST in forum Komputery
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 11:04
  2. nec p221w
    By katzdw in forum Komputery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-05-2010, 19:40
  3. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 01-12-2009, 17:19
  4. NEC i problem
    By iroyork in forum Komputery
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-11-2009, 01:38
  5. NEC vs EIZO
    By Bradley22 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-09-2008, 20:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •