Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie om-d e-m10 mark 2 czy warto dopłacić

    Chce zakupić olympusa om-d e-m10 i pojawia się pytanie czy opłaca się dopłacać do wersji mark II ponieważ różnica w cenie jest znaczna. Czy w fotografowaniu również? Będzie to mój drugi podręczny korpus. Zamieniam z panasonica gf6w, który nie daje mi radości i frajdy.

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Musiałbyś sprecyzować co dokładnie oznacza że nie daje radości i frajdy bo przypuszczam wtedy że nowy podobny aparat spowoduje to samo, może musisz pomyśleć o obiektywach innych do systemu albo przejść na lustrzankę ?

  3. #3

    Domyślnie

    Brakuje mi przede wszystkim wizjera i brak gorącej stopki, źle leży w dłoni i jest damski. To był spontaniczny zakup. Podstawowym moim korpusem to d5300, którego pewnie sprzedam i wzbogace się o obiektywy do micro 4/3.

  4. #4

    Domyślnie

    Warto. ja mam i jest idealny by zawsze mieć go pod ręką. ze stałkami pokazuje najlepiej co potrafi. mialem MI i miałem E-PL5.

  5. #5

    Domyślnie

    robanto a nie lepiej Ci dołożyć do szklarni (no chyba, że już masz uzbieraną zgodnie z potrzebami)?
    Z punktu widzenia jutra na dzień dzisiejszy patrzycie z wczoraj

  6. #6

    Domyślnie

    A co oznacza, ze aparat jest damski ?
    Jak wciśniesz migawke, z obiektywu sie podpaska wysuwa ?
    Bo nie rozumiem...

    Masz d5300 ?
    Jesli nie potrafisz nic zrobic z jego matrycą, to zmiana choćby na hasela - nic nie zmieni.
    Szkła se dokup. I pstrykaj
    Mz

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kilkazzłotych Zobacz posta
    Chce zakupić olympusa om-d e-m10 i pojawia się pytanie czy opłaca się dopłacać do wersji mark II ponieważ różnica w cenie jest znaczna. Czy w fotografowaniu również? Będzie to mój drugi podręczny korpus. Zamieniam z panasonica gf6w, który nie daje mi radości i frajdy.
    Witam !

    Warto brac wersje II.

    Miedzy innymi dochodzi migawka elektroniczna do 1/16 000 sekundy i
    5-osiowy system stabilizacji matrycy, opcja focus bracketing, pozwalająca na wykonywanie serii zdjęć z przesunięciem pola ostrości.


    Co to daje ?
    Bardzo duzo...

    Pozdrawiam
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kilkazzłotych Zobacz posta
    Chce zakupić olympusa om-d e-m10 i pojawia się pytanie czy opłaca się dopłacać do wersji mark II ponieważ różnica w cenie jest znaczna. Czy w fotografowaniu również? Będzie to mój drugi podręczny korpus. Zamieniam z panasonica gf6w, który nie daje mi radości i frajdy.
    Porównywałeś Olympusa z Fuji? Też byłem mocno nagrzany na OMD ale Fuji X-T10 wybił mi to dość mocno z głowy

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    A co oznacza, ze aparat jest damski ?
    Jak wciśniesz migawke, z obiektywu sie podpaska wysuwa ?
    Bo nie rozumiem...

    Hehe dobre uśmiałem się. No coś w ten deseń a dokładniej podpaska podczas menstruacji

    Masz d5300 ?
    Jesli nie potrafisz nic zrobic z jego matrycą, to zmiana choćby na hasela - nic nie zmieni.
    Szkła se dokup. I pstrykaj
    Mz
    Nie narzekam na nikona ale z racji wagi i gabarytów wole coś mniejszego a gf6 mi poprostu nie odpowiada.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Mazzi Zobacz posta
    Porównywałeś Olympusa z Fuji? Też byłem mocno nagrzany na OMD ale Fuji X-T10 wybił mi to dość mocno z głowy
    a jak z filmowaniem w Fuji?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mazzi Zobacz posta
    Porównywałeś Olympusa z Fuji? Też byłem mocno nagrzany na OMD ale Fuji X-T10 wybił mi to dość mocno z głowy
    Witam !

    Bylem w systemie Olympusa i doceniam to co oferuje ale Fuji daje lepszy obraz, mniejsze szumy i wieksza dynamike.
    Puszka X-T10 jest rewelacyjna

    Pozdrawiam
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Olympus ] Olympus OM-D E-M10 Mark II
    By Mazzi in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 16:34
  2. Czy wciąż warto dopłacić do D90?
    By krzysiekkce in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 30-05-2013, 10:10
  3. Czy warto dopłacić do d800 ?
    By szklarek in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 29-11-2012, 00:02
  4. Bracketing - czy warto dopłacić
    By enzopage in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 21-07-2011, 00:21
  5. Oznaczenie DG sigmy - czy warto dopłacić ?
    By Vetinari in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-04-2006, 23:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •