Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    A które wgniatają? Gdzie można udać się na warsztaty ?

  2. #12

    Domyślnie

    Faktycznie biorąc pod uwagę nijakość zdjęć ślubnych i fatalną pracę błyskiem te są w miarę poprawne, choć światła chyba trochę za dużo jednak - cukiernia pokusa ... Jednak ich sztuczność i brak spontanu bije po oczach. Poprawne naświetlenie ma się nijak do pomysłu i łowienia chwili, która ma to coś w sobie. Głębia ostrości to nie wszystko a HDR oczywiście nie ma nic do rzeczy ale osobiście nie widzę jakiegoś super wow w tych kadrach.
    NIKON ENTRY LEVEL D 810 + N 24-70 II VR

  3. #13
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    No to może w końcu ktoś poda speca od zdjęć ślubnych gdzie jest wow. Chciałbym w końcu się jeszcze bardziej zachwycać. Jak dla mnie te zdjęcia są świetne ale jak są gdzieś jeszcze lepsze...

  4. #14

    Domyślnie

    Uważasz, że nasycenie jest perfekcyjne ?
    NIKON ENTRY LEVEL D 810 + N 24-70 II VR

  5. #15
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Napisałeś o tych zdjeciach że są średnie przynajmniej tak zrozumiałem. Dlatego poprosiłem najnormalniej w świecie abyś mi pokazał lepsze. Sam robię śluby ale daleko mi do tego poziomu. To uważam

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Napisałeś o tych zdjeciach że są średnie przynajmniej tak zrozumiałem. Dlatego poprosiłem najnormalniej w świecie abyś mi pokazał lepsze. Sam robię śluby ale daleko mi do tego poziomu. To uważam
    Dobrze zrozumiałeś, co nie znaczy że zaraz podam linki do super ciekawych. Napisałem, że nie porywają mnie a ekspozycja jest najwyżej poprawna i tyle. Nie muszę wskazać super wow, żeby ocenić załączone foty. Napisałem, że w aktualnej nijakości ( widziałem sporo gorszych ) są ok, jednak do wyznacznika jakości ( jak sugeruje założyciel wątku ) im trochę brakuje. Szczególnie pod względem pomysłu, autentyczności i niepowtarzalności ujęcia. Rysowanie światłem a uchwycenie chwili to co innego ...
    NIKON ENTRY LEVEL D 810 + N 24-70 II VR

  7. #17
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Oczywiście

  8. #18

    Domyślnie

    Twój sarkazm choć zrozumiały nic nie wnosi autor wątku podaje wyznacznik perfekcji mało trafiony. Nie widziałem ostatnio lepszych fot, co nie zmienia faktu, że te nie są perfekcyjne i co z tego ? Byłem ostatnio za granicą i widziałem pocztówki, które były słabe i co z tego ? Mam swoje lepsze a nawet dużo lepsze fotki ale to moja sprawa. Jak bym sprzedawał swoje usługi, to bym bez mrugnięcia podawał linki do moich prac a teraz zwyczajnie oceniam to co inni zamieszczają. Mam do tego prawo czy nie ? To jest forum czy co to jest ? A może każda odpowiedź nie trafiająca w oczekiwany kanon jest nie do przyjęcia co kolego sympatyczny ?
    NIKON ENTRY LEVEL D 810 + N 24-70 II VR

  9. #19
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ależ oceniaj chwal krytykuj czy ja Ci bronię? Nie spinaj się tak kolego sympatyczny i nie doszukuj się u mnie złośliwości. Jeszcze raz powtarzam że mi te zdjęcia się podobają do tego stopnia że udał bym się nawet na warsztaty. Bylem u Adama byłem u Błyskotliwych poszedł bym i do autora Tych zdjęć. Z czystej ciekawości zawodowej byłem ciekaw zobaczyć jakie wg ciebie są lepsze zdjęcia i tyle. Ja chętnie bez stroszenia piór wymienil bym kilku fotografów których zdjęcia mi się podobają. Dobra z mojej strony koniec. Może w dalszej dyskusji uda się porozmawiać na temat warsztatu ale pewnie to moje marzenie bo to zawsze jest tajemnicą.

  10. #20

    Domyślnie

    Kolorystyka jak dla mnie zbliżona trochę do Jose Vili. Ciekawe czy na nim autor się wzorował.
    D4, DF, 24-70/2.8, 12/2.8, 50/1.4, 70-200/2.8, 19-35/3.5-5.6

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Banki zdjęć - jakie najlepsze ?
    By Maly.Psikus in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-02-2016, 17:40
  2. Najlepsze ślubne zdjęcia 2014 roku.
    By login_87 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-02-2015, 08:55
  3. D5000- jakie ustawienia najlepsze?
    By chrzanu in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-10-2009, 14:51
  4. Jakie najlepsze szkło do krajobrazów...?
    By d80 in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 23-09-2009, 08:12
  5. jakie najlepsze Radio do blysku
    By radoslaw_b3 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-07-2009, 22:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •