Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
  1. #11

    Domyślnie

    ok, dzieki za wszystkie informacje. mnie jwiecej wiem jak szukac i czego szukac. fajnie.

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2015
    Miasto
    Kraina
    Posty
    79

    Domyślnie

    Powodzenia!

  3. #13

    Domyślnie

    Mam ten projekt video do zrobienia. i w sumie chcę też zacząć zabawę z filmem. Powoli ogarniam postprodukcje i filmowanie, ale widzę braki w stabilizacji. Szukam czegoś do ustabilizowania obrazu tak do 1.000zł
    Generalnie do takiego zestawu jak ND750 i Sigma 24 ART ?

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Mam ten projekt video do zrobienia. i w sumie chcę też zacząć zabawę z filmem. Powoli ogarniam postprodukcje i filmowanie, ale widzę braki w stabilizacji. Szukam czegoś do ustabilizowania obrazu tak do 1.000zł
    Generalnie do takiego zestawu jak ND750 i Sigma 24 ART ?
    Cześć. W cenie do 1000zł ten Flycam HD 3000 faktycznie jest najrozsądniejszym rozwiązaniem. Twój zestaw nie należy do najlżejszych, ale nie jest tak źle. Można spróbować coś pokombinować z innymi urządzeniami, ale trzeba pamiętać, że różnie to bywa z jakością stabilizatorów. Gdybyś potrzebował rady, dzwoń do nas. Prowadzimy przy okazji szkolenia ze stabilizacji.
    Pozdrawiam,
    Marek - RobimyTV

  5. #15

    Domyślnie

    dzięki za odpowiedź

    To jest ten flycam ?
    http://www.sklep.filmgraf.com.pl/fly...00-p-1057.html
    Po wpisaniu w necie flycam 3000 wyskakuje kilka różnych firm, może podrób ... której firmy będzie najlepszy?

    najlepsze szkolenia, to samoszkolenia

  6. #16

    Domyślnie

    W tej chwili wygląda o tak: http://www.thecinecity.com/New_Image...abilizer-5.jpg
    Wiadomo, że najlepiej samemu się nauczyć, ale jakby coś to w cenie sprzętu pokażemy jak wyważać i z tym spacerować.

  7. #17

    Domyślnie

    Ja bym polecał flycam, który ma regulację przy pomocy śrub. Jest to u wiele wygodniejsze i łatwiejsze.
    Ten pokazany wyżej ma przesuwane płytki, a to jest cholernie niewygodne i ciezkie w ustawieniu.

    Camrock w najwyższym modelu ma już łatwiejsze ustawianie.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  8. #18

    Domyślnie

    Camrock łatwiejszy racja.

  9. #19

    Domyślnie

    Kurcze musiałbym pojechać to samemu zobaczyć, nie lubię przez neta robić takich zakupów

    Czy ten Camrock nie ma węższego rozstawu ciężarków? Przez co w moim rozumieniu może być gorsze wypoziomowanie ?
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 02-08-2016 o 09:00

  10. #20

    Domyślnie

    Z tym HD3000 za każdym razem uzeralem się dobre 1-2h z ustawieniem pod aparat, a i tak na imprezie okazywało się ze jest do d****.
    Raz pożyczyłem flycama, na którym camrock jest wzorowany i ustawienie czy korekta wyważenia to żaden problem.

    Co do szerokości rozmieszczenia ciężarków - nie ma to takiego z znaczenia całkowita długość czy możliwość przesuwania uchwytu.
    Poza tym wystarczy kawałek płaskownika i będą szerzej.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Flycam dla D4
    By FireCrix in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-06-2015, 00:24
  2. flycam budzetowo.
    By fuselink@interia.pl in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 15-06-2014, 21:19
  3. Jaki steadycam do małej kamery?
    By docxxx in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-04-2014, 00:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •