Close

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 165
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    najlepsza fotografia akcji jest na ulicy; fotografia sportowa, po wielu latach "uprawiania" jest dla mnie już zbyt statyczna i przewidywalna .....
    Można polemizować na ten temat bardzo długo

  2. #22

    Domyślnie

    Można, ale nie ma ( tu ) potrzeby .....


    --------------------

    Może ktoś jeszcze zechce się wypowiedzieć w kluczowej sprawie ?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    Można, ale nie ma ( tu ) potrzeby .....

    Może ktoś jeszcze zechce się wypowiedzieć w kluczowej sprawie ?
    Tutaj się w 100% zgadzam.
    Ale oczywiście chciałbym się odnieść do kluczowej sprawy czyli czy było warto

    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    Zostawmy chwilowo to tło. Liczę, że kolejne wpisy będą dotyczyły meritum.........;
    Meritum to zdjęcie. Jako całość. Dziwnym jest pisanie" oceńcie zdjęcie nie zwracając uwagi na tło"... To jakbym wstawił foto z zastrzeżeniem- nie zwracajcie uwagi na szum, czy też na kolory, lub na to, że przeostrzone... Z mojego punktu widzenia- nie warto było. Dla mnie to zwykły pstryk. Ale może nie rozumiem "głębi" zdjęcia Niewykluczone, że bez "retuszu" byłoby to lepsze zdjęcie....

  4. #24

    Domyślnie

    Powtórzę, bo czuję, że nadal panuje jakieś dziwna niemoc i ciasnota.......
    Wszystko co odbiorca docelowy ma zobaczyć - właśnie widzi ;
    (...... a jak nie widzi, bo ogranicza go np. własna wyobraźnia, to ja na to, niestety, nic nie jestem w stanie poradzić ...... )

    zapomnijcie chwilowo o czarnym; czarne jest nieistotne, czarne można dowolnie wykreować ; włączcie szerszy sposób patrzenia na szczegół, uruchomcie wewnętrzne pokłady kreatywności.......
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 18-05-2016 o 23:54

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    ...ponawiam pytanie z postu nr1, bo odchodzimy nieco od meritum, które dla mnie jest dość istotne:
    czy warto było zdecydować się na wykonanie tytułowego kadru pomimo niemal pewnego narażenia się na spore nieprzyjemności ?
    Słowo klucz to kadr. Tu go nie ma bo większość z niego przykryłeś ropną plamą. Jeszcze raz apeluje o pokazanie nam całego kadru. W przeciwnym razie mogę o sobie napisać jedynie to, że chyba jestem gorszym sortem i pytania z pierwszego postu powinieneś zadać na wernisażu, który jak rozumiem jest już w planach.

    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    ... a nie ma przecież nic gorszego niż znużenie ..... prawda ?
    Tu się z Tobą zgadzam. Wypowiadam się jako amator, ale kategoria sport niestety w moim odczuciu jest najmniej kreatywną spośród wszystkich, które widziałem na forum (a bawiłem się w makro, które wydawało mi się mega skostniałe ).

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    Powtórzę, bo czuję, że nadal panuje jakieś dziwna niemoc i ciasnota.......
    Wszystko co odbiorca docelowy ma zobaczyć - właśnie widzi ; ...... a jak nie widzi, bo ogranicza go np. własna wyobraźnia, to ja na to, niestety, nic nie jestem w stanie poradzić ......

    zapomnijcie o czarnym; czarne jest nieistotne ; włączcie szerszy sposób patrzenia na szczegół, uruchomcie wewnętrzne pokłady kreatywności
    Nie sądzę- ludzie oceniają zdjęcie jako całość. Patrząc na szczegół osobiście nie widzę nic ciekawego. Ale może skoro mam/mamy problem z zauważeniem czegoś wyjątkowego to może napisz wprost co osobiście widzisz wyjątkowego na co mam zwrócić uwagę a nie udało mi się. Może tak będzie prościej...

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    ....... może skoro mam/mamy problem z zauważeniem czegoś wyjątkowego to może napisz wprost co osobiście widzisz wyjątkowego na co mam zwrócić uwagę a nie udało mi się. Może tak będzie prościej.........
    a kto powiedział ( kiedy i gdzie ), że kadr jest WYJĄTKOWY ? bo chyba przeoczyłem ......

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    a kto powiedział ( kiedy i gdzie ), że kadr jest WYJĄTKOWY ? bo chyba przeoczyłem ......
    Nikt nie napisał. Ale czy musiał lub powinien? Raczej nie. Ale ciągle chcesz by zwrócono na COŚ uwagę... A tym czymś ma być jakiś szczegół...

  9. #29

    Domyślnie

    Arczi, nie łap nas za słówka i nie baw się z nami w ciuciubabkę. Takie zabawy byłyby źle widziane nawet na forum dla leszczy a tu to po prostu policzek wiec zapodaj całe zdjęcie albo nie rozśmieszaj nas takimi podchodami. No chyba, że to prowokacja wymierzona w wiadomo w kogo

  10. #30
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2014
    Miasto
    Riihikoski, Finlandia
    Posty
    101

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o ocenę tylko postaci to uważam że warto było.

    Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Z zaskoczenia... zawieszona córka...
    By mex in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-08-2015, 17:28
  2. Julka..z zaskoczenia ;)...
    By franz55 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-01-2011, 22:08
  3. [ Portret ] Marta - z zaskoczenia
    By LenaZ in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-12-2010, 11:52
  4. [ Przyroda ] Ptasie próby z zaskoczenia
    By kkokosz in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-11-2010, 19:27
  5. [ Reportaż ] Znowu z zaskoczenia...
    By Al Bundy in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-03-2007, 12:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •