Close

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 165
  1. #11

    Domyślnie

    bez obaw ...... pompon już był ...... ; budynki w tle się nie walą, starannej/niestarannej kompozycji streetowej nie widać to o czym pisać .......
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 18-05-2016 o 13:10

  2. #12

    Domyślnie

    Dlatego w streecie nalezy uzywac tele. Fotograf jest wtedy niewidzialny i nie ma problemu z fotografowaniem. Mozna sie skupic na tematach.

  3. #13

    Domyślnie

    A nie uważasz, że skoro "chwilę potem był op..ol" to ten człowiek nie życzyłby sobie publikacji zdjęcia i naruszasz jego prawa? Nawet jeśli strzelasz zdjęcie z zaskoczenia to przy braku reakcji można od biedy uznać, że ktoś nie ma nic przeciwko, tutaj - jak sam piszesz - sprzeciw był bardzo wyraźny.
    Wymaskowanie tła - kompletnie niezrozumiały dla mnie zabieg, zdjęcie jest jakąś kompozycją i jego elementy wzajemnie na siebie wpływają, kolor zielony wygląda zupełnie inaczej, kiedy sąsiaduje z nim czerwony a inaczej kiedy biały... Odbiór twarzy będzie inny w zależności od kontekstu, od tego co w tle...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    Dlatego w streecie nalezy uzywac tele. Fotograf jest wtedy niewidzialny i nie ma problemu z fotografowaniem. Mozna sie skupic na tematach.
    Ponoc lepiej jest seriami z aparatem na szyi
    -----------
    Wg.mnie warto bylo.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    Dlatego w streecie nalezy uzywac tele. Fotograf jest wtedy niewidzialny i nie ma problemu z fotografowaniem. Mozna sie skupic na tematach.
    nie sądzę ............
    ten koleżka, przez blisko godzinę przez którą go obserwowałem, nie był w stanie ukryć się przed docinkami miejscowych .....;
    nic sensownego w tym czasie nie sfocił.......; odpuścił, bo atmosfera robiła się wokół niego mało sympatyczna.....

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    A nie uważasz, że skoro "chwilę potem był op..ol" to ten człowiek nie życzyłby sobie publikacji zdjęcia i naruszasz jego prawa? Nawet jeśli strzelasz zdjęcie z zaskoczenia to przy braku reakcji można od biedy uznać, że ktoś nie ma nic przeciwko, tutaj - jak sam piszesz - sprzeciw był bardzo wyraźny.
    ..............................
    uffff ....;
    ..... kogoś kto porusza się w przestrzeni publicznej i nie ma na czole nalepki "no foto" zwykłem, jeżeli uznam to za stosowne, fotografować wedle uznania i bez pytania go o zgodę; przepraszam, że tak robię od lat ...... nawyk;

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    ............ Wymaskowanie tła - kompletnie niezrozumiały dla mnie zabieg, zdjęcie jest jakąś kompozycją i jego elementy wzajemnie na siebie wpływają, kolor zielony wygląda zupełnie inaczej, kiedy sąsiaduje z nim czerwony a inaczej kiedy biały... Odbiór twarzy będzie inny w zależności od kontekstu, od tego co w tle...
    nie wszystko na tym świecie jest zrozumiałe; oczywiście z dalszą częścią wypowiedzi całkowicie się zgadzam
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 18-05-2016 o 22:51

  6. #16

    Domyślnie

    ...ten koleżka, przez blisko godzinę przez którą go obserwowałem, nie był w stanie ukryć się przed docinkami miejscowych .....;
    nic sensownego w tym czasie nie sfocił.......; odpuścił, bo atmosfera robiła się wokół niego mało sympatyczna.....

    To proste. Za krotki obiektyw.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 6868 Zobacz posta
    ................Wg.mnie warto bylo.
    dziękuję za KONKRETNĄ odpowiedź;



    ponawiam pytanie z postu nr1, bo odchodzimy nieco od meritum, które dla mnie jest dość istotne:
    czy warto było zdecydować się na wykonanie tytułowego kadru pomimo niemal pewnego narażenia się na spore nieprzyjemności ?

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    uffff ....;
    ..... kogoś kto porusza się w przestrzeni publicznej i nie ma na czole nalepki "no foto" zwykłem, jeżeli uznam to za stosowne, fotografować wedle uznania i bez pytania go o zgodę; przepraszam, że tak robię od lat ...... nawyk;
    A co, uważasz, że ludzie, którzy nie chcą być fotografowani na ulicy mają chodzić kanałami, lub naklejać sobie naklejki na czoło czy gdziekolwiek? Jeśli w tym przypadku (i każdym podobnym) otrzymujesz zdecydowany sprzeciw to MZ chociaż to powinieneś uszanować, bo otrzymałeś wyraźną informację - w zasadzie działa tak samo jak naklejka Zwłaszcza jeśli chodzi o publikację. No cóż, nie wszystko na tym świecie jest dla mnie zrozumiałe

    Co do pytania z pierwszego postu: NIE WARTO, z czysto ludzkiego punktu widzenia, szacunku dla innych i zwykłej przyzwoitości.

  9. #19

    Domyślnie

    Archi, może Ty jednak "wróć" do fotografii sportowej- mniej raziła

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    .............Co do pytania z pierwszego postu: NIE WARTO, z czysto ludzkiego punktu widzenia, szacunku dla innych i zwykłej przyzwoitości.
    szanuję Twoje zdanie, choć nie zgadzam się z argumentami

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Archi, może Ty jednak "wróć" do fotografii sportowej- mniej raziła
    najlepsza fotografia akcji od zawsze jest na ulicy; fotografia sportowa, po wielu latach "zabawy w nią", stała się dla mnie zbyt statyczna i przewidywalna ..... ..... a nie ma przecież nic gorszego niż znużenie ..... prawda ?
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 18-05-2016 o 23:25

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Z zaskoczenia... zawieszona córka...
    By mex in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-08-2015, 17:28
  2. Julka..z zaskoczenia ;)...
    By franz55 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-01-2011, 22:08
  3. [ Portret ] Marta - z zaskoczenia
    By LenaZ in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-12-2010, 11:52
  4. [ Przyroda ] Ptasie próby z zaskoczenia
    By kkokosz in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-11-2010, 19:27
  5. [ Reportaż ] Znowu z zaskoczenia...
    By Al Bundy in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-03-2007, 12:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •