Close

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 129
  1. #101

    Domyślnie

    Co do fot, które zniknęły, można prosić autorów, aby w określonym terminie podesłali pliki. Jeśli tego nie zrobią, to oczywiste, że zdjęcie nie weźmie udziału w głosowaniu.
    Nie skracałbym terminu głosowania na zdjęcie grudnia - i tak przypadnie na ferie, przez co może być niższa frekwencja. Głosowanie w The best odbywało się zwykle w lutym, więc ten miesiąc wydaje się ok.

  2. #102

    Domyślnie

    Nie mówię nie, nie mówię tak, choć mam ochotę coś takiego zrobić.
    Chciałbym tylko wiedzieć, czy to The Best Off będzie.
    Od strony Jacka cicho jak na tą chwilę.

    Wysłane gołompem przy użyciu katapulty
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #103

  4. #104

    Domyślnie

    Drugi raz głosować na to samo? Hmm...
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  5. #105

    Domyślnie

    Nie interesuje Cię, które z tych zdjęć okaże się najlepsze w skali roku ?

  6. #106

    Domyślnie

    Nie bardzo. Ani nowych zdjęć nie zobaczę, ani nic nie wygram, ani nie mogę zgłosić innego zdjęcia które naprawdę uważam za najlepsze... Osobiście nie miałbym motywacji brać udziału w takim głosowaniu.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  7. #107

    Domyślnie

    Bardzo subiektywne podejście, podobnie zresztą jak moje.

  8. #108
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    The best off ... umarło bo odszedł prowadzący, psychotrop, nie wiem czy go nowi pamiętają. Jedną edycje pociągnął kto inny. Ale to trochę roboty i nie było chętnego co by przejął pałeczkę. Jesli ktos taki się znajdzie to prosze bardzo (do mnie na PW - przyjmuję kandydatury )
    W sumie wtedy jak był The best to z kolei nie było zdjęcia miesiąca. Te konkursy są trochę zbliżone.
    Jak jest zdjęcie miesiąca, to na koniec roku (w styczniu) powinno być zdjęcie roku (201, a wtedy The best traci nieco sens. Choć ... the best miało podział na kategorie. Gdyby zdjęcie roku miało taki podział na kategorie to to będzie w praktyce to samo co The best, tylko pod inna nazwą.
    Tak na 90% to będzie nagroda, szczególnie w sumie cenna dla RAWkowiczów. Program do HDR (Machinery), ale jedna szt. (czyli problem jeśli byłby podział na kategorie bo wtedy jest wielu zwyciężców).

    Połączenie tego z kalendarzem to jeszcze inny pomysł, też go miałem. Ale o tym można porozmawiac od stycznia, bo to by było na rok 2020.

    Ojtam - zdjęcie 9zdjęcia) roku - tak, pomyśl nad formułą, tzn czy z kategoriami jak The Best czy bez.
    Przewaga ludzi robiących krajobrazy jest duża. Jak wszystko sie wrzuci do jednego wora to np portret nie ma szans.

  9. #109

    Domyślnie

    Pomysł na zdjęcie roku jest IMHO dobry. Ale problem kategorii też jest, bo zdjęcia miesiąca monopolizowane są przez krajobraz i dziką przyrodę, co myślę wynika z dwóch rzeczy. Po pierwsze na forum w tych działach zamieszczają zdjęcia chyba najlepsi ludzie w kraju, a po zdjęcia "ładne" będą popularniejsze od tylko "dobrych" albo "mocnych". Może rozdział na kategorie ludzkie i przyrodnicze nie byłby zły, ale czy nie jest to dzielenie włosa na czworo?

  10. #110
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Wg mnie nie. I ten włos nalezy podzielic na więcej niż 4. często jest tez u nas fajna np architektura i inne działy też powinny mieć swoje miejsce.

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fotografia Miesiąca - Maj 2016 - głosowanie
    By PiKa in forum Fotografia miesiąca
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 02-07-2016, 10:05
  2. Fotografia miesiaca Forumowiczow Nikon-a
    By Mekano in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 05:26
  3. Reaktywacja Fotografii Miesiąca - startujemy w styczniu !
    By autograf in forum Fotografia miesiąca
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 05-01-2009, 19:14
  4. Konkurs na fotografie tygodnia, miesiaca i roku - REGULAMIN
    By holka in forum Fotografia miesiąca
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-12-2006, 17:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •