Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 72
  1. #1

    Domyślnie codzienność - niecodzienność

    Zapraszam do środka...

    1.


  2. #2

    Domyślnie

    Burton, odbierz to co napiszę jako zwykłe czepialstwo, ale i tak nie mogę się powstrzymać. Swego czasu chyba właśnie Ty w wątku dotyczącym Fuji narzekałeś na jakość wrzutek (jeśli nie to przepraszam, widocznie Cię z kimś pomyliłem) a tymczasem już któryś raz serwujesz nam (mi) mocno kontrowersyjny kadr. Dla mnie kontrowersyjny bo kolejny raz mimo szczerych chęci nic ciekawego nie jestem w stanie z niego wydobyć. Nie widzę tematu, graficznego skojarzenia czy chociażby jakiegoś foto-żartu. Dla mnie kolejny słaby kadr. Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję za opinię. Nie ma problemu. Może któreś z kolejnych wywoła jakiekolwiek emocje lub Ci się spodoba. Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    nie przesadzajmy ...... pierwszy raz w życiu, na płycie g-k (w centralnym punkcie kadru) widzę odręcznie napisaną literkę "J"; dla mnie tytuł foty dobrze koresponduje z tym faktem ...... ....... wręcz nawet powiem bez ogródek: emocje mną szarpią ...... szczególnie w okolicach przepony

  5. #5

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że nic Ci nie pęknie i będziesz żył długo i szczęśliwie Mnie w tej scenie zainteresował fakt, że faceci wnoszą do budynku płytę a teren budowy - remontu jest po przeciwnej stronie. Ot taka prosta, codzienna sytuacja Przepraszam, że uraziłem szacowne grono tym okrutnym gniotem.

  6. #6

    Domyślnie

    ..... budowa NIE MOŻE BYĆ na wprost ( lub po przeciwnej stronie - jak to określiłeś) bo w TYM właśnie kierunku podążają wszystkie osoby nie związane z pracami budowlanymi, a przecież "osobom postronnym wstęp na teren budowy zabroniony" ...... ; budowa jest TU gdzie wchodzą budowlańcy z płytą; na 99%
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 09-05-2016 o 12:46

  7. #7

    Domyślnie

    No... nie ma to jak wstawic fote dobrej dupy. Wtedy ochy i achy aż tą dupe z kadru wyrywają... A tam gdzie trzeba troche pomyśleć... oj boli!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    ... A tam gdzie trzeba troche pomyśleć... oj boli!
    Starałem się. Nawet nie trochę

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    ...Mnie w tej scenie zainteresował fakt, że faceci wnoszą do budynku płytę a teren budowy - remontu jest po przeciwnej stronie. Ot taka prosta, codzienna sytuacja Przepraszam, że uraziłem szacowne grono tym okrutnym gniotem.
    Ja się nie czuję urażony, po prostu uważam, że zdjęcie jest słabe i postanowiłem Ci o tym napisać bez ogródek. No chyba, że nie zależy Ci na feedbacku albo wolisz samo głaskanie A co do tej niecodziennej sytuacji to założę się, że w tym budynku do którego wchodzą panowie też jest remont (no chyba, że materiały ukradli i niosą do dziupli). Poza tym zerknąłem jeszcze raz na zdjęcie i wydaje mi się, że w tle remontuje się elewację a do tego rodzaju zabiegów chyba nie stosuje się płyt kartonowo-gipsowych Pozdrawiam i bez odbioru.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    ...... A tam gdzie trzeba troche pomyśleć... oj boli!
    .... że co ? sugerujesz, że kadr przedstawia złapanych na gorącym uczynku chłopaków, którzy "zajumali" z jakiejś budowy płytę g-k i właśnie ją wnoszą do prywatnego magazynu trefnych towarów ? hmmm ...... może i tak być ....... to by tłumaczyło skąd na płycie literka "J" (przyp. "J" od jumać ; czyli "płyta do zajumania")

  10. #10

    Domyślnie

    Generalnie dyskusja przypomina spór o liczbę osób idących w pochodzie
    Zdjęcie jak zdjęcie. Nic do historii fotografii nie wnosi, jak i nic tej historii nie ujmuje. Przypisywanie niesprawdzonych sugestii wygląda na przerost treści nad formą.
    Ps. "insynuacje" na murze z lewej bym wystemplował
    Tutaj jest... podpis

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Codzienność poranka
    By MarianS in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-05-2015, 16:37
  2. [ Reportaż ] Szara codzienność
    By wolnyslimak in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-10-2013, 16:59
  3. Kobieca codzienność :-)
    By dikanda in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-03-2013, 14:58
  4. [ Reportaż ] Spokojnie, to tylko codziennosc..
    By tompsl in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-05-2011, 18:30
  5. [ Reportaż ] codzienność..
    By Sorlimhal in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-03-2009, 20:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •