Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44
  1. #21

    Domyślnie

    Spokojnie, jest szansa, że po zderzeniu z rzeczywistością "wątkotwórca" skoryguje swoje oczekiwania
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  2. #22

    Domyślnie

    Taka mnie myśl naszła, pewnie zaraz nakrzyczycie na mnie
    W co drugim wątku na forum na pytanie co kupić ktoś doradza bezlustra, mówiąc że tanie, poręczne, szkieł dużo itp. Pada pytanie o to, czy lustrzankę z dwoma obiektywami o wartości łącznej 4500 da się zastąpić bezlustrem tak, żeby nie było rozczarowania jakością i możliwościami... I okazuje się, że nie ma szans... To jak to jest z tymi bezlustrami - tanie czy nie?
    Ps. Żebyście nie myśleli, że ja całkiem na nie jestem, rozważam zakup A6000 dla możliwości wygodnej zabawy pleśniakami, których mam sporo

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Spokojnie, jest szansa, że po zderzeniu z rzeczywistością "wątkotwórca" skoryguje swoje oczekiwania
    Tym bardziej, że głównym założeniem jest jakość nie gorsza niż z D7000, który jak wiadomo ma 16empeiksową matrycę.

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    ...ktoś doradza bezlustra, mówiąc że tanie...szkieł dużo itp...
    Że tanie to pierwszy raz słyszę, a że szkieł dużo to może chodzić o stare manuale, ewentualnie o m43.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Pada pytanie o to, czy lustrzankę z dwoma obiektywami o wartości łącznej 4500 da się zastąpić bezlustrem tak, żeby nie było rozczarowania jakością i możliwościami... I okazuje się, że nie ma szans...
    A gdzie to się okazało?

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    To jak to jest z tymi bezlustrami - tanie czy nie?
    Drogie. Za kilogram bezlustra każą sobie płacić ze trzy razy więcej, niż za kilo lustrzanki
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Taka mnie myśl naszła, pewnie zaraz nakrzyczycie na mnie
    W co drugim wątku na forum na pytanie co kupić ktoś doradza bezlustra, mówiąc że tanie, poręczne, szkieł dużo itp. Pada pytanie o to, czy lustrzankę z dwoma obiektywami o wartości łącznej 4500 da się zastąpić bezlustrem tak, żeby nie było rozczarowania jakością i możliwościami... I okazuje się, że nie ma szans... To jak to jest z tymi bezlustrami - tanie czy nie?
    Ps. Żebyście nie myśleli, że ja całkiem na nie jestem, rozważam zakup A6000 dla możliwości wygodnej zabawy pleśniakami, których mam sporo
    Między innymi dlatego poruszyłem temat.
    Dobra, zejdźmy z 20Mpix. Co teraz: Aparat + spacerniak + portret (portret-makro). Wizjer i lampa zewnętrzna musi być.

  6. #26

    Domyślnie

    A6000 z kitem + 50 f/1,8. Na lampę wygospodaruj dodatkowe środki.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    A gdzie to się okazało?
    To jaki zestaw za 4500 da taką jakość jak D7000 z Sigmą 17-50 2.8 i Sigmą 105 2.8? Nie mówię o ciemnych kitach i m42, mówię o systemowych lub niesytemowych szkłach ze światłem 2.8 w tym o jednym makro.
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Drogie. Za kilogram bezlustra każą sobie płacić ze trzy razy więcej, niż za kilo lustrzanki

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    To jaki zestaw za 4500 da taką jakość jak D7000 z Sigmą 17-50 2.8 i Sigmą 105 2.8? Nie mówię o ciemnych kitach i m42, mówię o systemowych lub niesytemowych szkłach ze światłem 2.8 w tym o jednym makro.
    Zauważ, że autor wątku zaznaczył, że szuka aparatu z obiektywem na spacery i dodatkową stałką do portretów. Nie wspomniał, że muszą to być odpowiedniki wymienionych przez Ciebie obiektywów. Skoro zestaw za 4500 zł chce zmienić na zestaw za 3000 zł, to rozumiem, że z jakimiś kompromisami się liczy. Nie znaczy to jednak, że będzie rozczarowany tym, co dostanie. Tego nie wiemy. Wielu dokonało podobnej zmiany i jest zadowolonych.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    A6000 z kitem + 50 f/1,8. Na lampę wygospodaruj dodatkowe środki.
    Nie pisałem, że lampę chcę od razu. Przyjdzie na nią czas.
    Jaką 50-tkę masz na myśli i czy nie ma czegoś dłuższego?

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artur0372 Zobacz posta
    Jaką 50-tkę masz na myśli i czy nie ma czegoś dłuższego?
    Jest obiektyw Sony o takich parametrach, nie wiem jaki ma symbol. Nic dłuższego nie dostaniesz.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. USA - parę pytań praktycznych pytań
    By fumio in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-01-2016, 23:09
  2. Parę pytań początkującego
    By mikas4 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-03-2010, 15:59
  3. Parę pytań o 6x6
    By BobbyX in forum Aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-07-2009, 23:28
  4. pare pytan o gripa
    By maciekk in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-05-2007, 15:34
  5. pytan pare d70s.....
    By TMASAKRA in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 23-08-2006, 18:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •