Close

Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 199
  1. #171
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 781

    Domyślnie

    Dobre sobie. Zielony hesja Weteran raczej.
    Dziekuje wszystkim za udział. I modelkom choć pewnie tego nie przeczytają Oczywiscie tez dziekuje Natalii i Grazynie.
    Utworzę dziś konto FTP gdzie wrzucicie swoje foty backstage. Dam linki do miejsc gdzie będą reminescencje poplenerowe.
    Przypominam ze powinnismi napisać wspólnymi siłami relacje z pleneru. Moja osobista relacja bylaby nieobiektywna. Chce byscie to wy tez cos o plenerze napisali. Także na mojej http://www.jjstudio.pl/photos.php?id=37 - tam juź mozecie.
    Dam tu też namiary na modelki.
    Muszę parę rzeczy zrobić na szybko w pracy. Wieczorem chce tu to wszystko napisać.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 06-06-2016 o 11:11
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #172

    Domyślnie

    Ja się zameldowałem w Katowicach na 19-tą.
    Bardzo dziękuje za wspólne chwile, świetną zabawę.
    Jacku szacun!
    NIKON - D4S + D800 i kilka słoiczków

  3. #173

    Domyślnie

    Na szybko relacja
    Czwartek dzień pierwszy. Przyjechaliśmy.
    Pijemy.
    Piątek dzień drugi.
    Robimy zdjęcia, pijemy,robimy zdjecia,pijemy.
    Piątek...
    Jaka szkoda że nie umarłem wczoraj.
    Pijemy,robimy zdjecia i pijemy,pijemy i robimy zdjecia a potem pijemy.
    Sobota..
    Gdzie ja jestem?
    Pijemy, gdzie jest Jaguś aparat?
    Jest jaka rozebrana kobieta i druga tez.... tylko dlaczego jest tylu facetów dokoła?
    Pijemy.
    Niedziela... rany dlaczego.....dlaczego?!?!?!???

  4. #174

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za świetny plener i świetne przyjęcie nowego. Dużo nowych rzeczy się nauczyłem. Pozdrawiam.

  5. #175

    Domyślnie

    Ja również dziękuję za miły weekend. Gratulacje dla Jacka za świetną organizację, modelkom za wspaniałą współpracę, a wizażystkom za kreatywne makijaże.
    Bardzo fajnie się było ze wszystkimi zobaczyć. I już czekam z niecierpliwością na następny plener, choć nie ukrywam, że nadal jestem nie wyspana ;p
    Backstage jest już na fb, niestety kilka zdjęć pozostało póki co na moim komputerze bo "gołe cycki" i żonaci faceci na jednym zdjęciu, to nie jest połączenie, by publikować je na ogólnym.
    Jacku poproszę także o spis maili do modelin, by później wiedzieć, gdzie wysyłać gotowe zdjęcia
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  6. #176
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 781

    Domyślnie

    Duuuuża garść informacji. Na przyszłość - to jest uaktualniane w pierwszym poście (linki i maile do modelek itd). W pierwszym poście jest zawsze komplet najważniejszych informacji. Nie musicie szukać w watku.

    Jak wiecie, zamiast grup 4 i 6 były grupy 5 i 4 foto.
    Poproszę zatem tych, którzy wpłacili na grupy 6 by dopłacili 75 zł za to, że mieli wygodniej bo trafili do grup 5. Ppieniądze rozdzielę na wszystkich, co wpłacili na grupy 4, a pracowali w grupach 5. Paru osobom pożyczyłem kasę na sesję Izy na koniu. Wpłaty zróbcie na to samo konto co wpłata na plener. Jak ktoś nie pamięta to poproszę o PW, napiszę.
    na przyszły plener nie będzie dwóch wielkosci grup. Zastanawiam się tylko czy zrobić grupy 4 czy 5. Jeśli będą grupy 4 to plener będzie "mieścił" 20 fotografów - mniej niz te ostatnie.
    I wtedy może wpływ na przyjęcie na plener będzie to czy np dajecie zdjęcia dziewczynom, czy napisaliście cos w relacji o plenerze, daliście backstage itd

    Modelki - namiary na MM i maile - wysyłajcie im zdjęcia, proszę

    Weronika www.maxmodels.pl/modelka-nieznajomaona.html - weronikajezierska96 gmail.com

    Sylwia www.maxmodels.pl/modelka-elsyla.html sysia spoko.pl

    Paulina www.maxmodels.pl/modelka-paulafordon1.html zgodapaulina wp.pl

    Izabella www.maxmodels.pl/modelka-izabell_%3Ad.html - izabellawasiniewska gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/Izabe...32655993500476

    Kalina www.maxmodels.pl/modelka-ClematisPea.html clematis.pea gmail.com
    https://www.facebook.com/clematis.pea - prosiła by ją na FB oznaczać jako clematis pea a nie pod imieniem inazwiskiem

    makijaże:
    Piątek
    Grazyna: Sylwia, Iza
    Natalia: Paulina, Weronika, Kalina
    Sobota rano
    Grazyna: Iza, Sylwia, Paulina
    Natalia: Weronika, Kalina
    sobota po południu
    Grażyna : Paulina, Sylwia, Iza, Weronika
    Natalia: Kalina
    Niedziela
    Grażyna: Kalina, Sylwia, Weronika
    Natalia: Iza, Paulina

    Konfiguruję swój ftp, jak to zrobię to dam linka i powrzucacie spakowane backstage.
    także galeria poplenerowa ruszy, ale nie teraz. Po prostu będzie ona na innej platformie - wordpress - trwają przenosiny.

    Wątek z relacją:
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=273059

    Proszę by uczestnicy pleneru zostawili po sobie jakiś slad w tym wątku. Wpis. Recenzję. Zdjęcia. Cokolwiek - ale odezwijcie się.
    tajna grupa na FB - skoro jest to niech będzie. Ale zobowiązaliśmy się do relacji z imprezy. Na forum. W miejscu jawnym.
    na FB jest też przecież grupa na którą powinniście coś wstawić. https://www.facebook.com/groups/1530755080503870/
    tak oglądam to co na grupie tajnej - zdecydowana większosć tego może być publikowana w ogólnodostępnych miejscach.
    No i tradycyjnie na mojej www postawcie jakiś ślad http://www.jjstudio.pl/photos.php?id=37
    możecie we wszystkich tych miejscach wrzucić ten sam tekst, kopiuj - wklej. Nie jestem wymagający
    Ale to zróbcie, bo inaczej na następnym plenerze wrócimy do jednej aktówki itd.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #177
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 781

    Domyślnie

    Niedługo dam tu więcej info (w nowym wątku) na temat kolejnego pleneru. Rezerwujcie sobie termin 8-11 września. Wracamy do Ciechocinka. Najprawdopodobniej.

    Ale .. jak widze to bardzo nie chcecie??? miec drugiej modelki do aktu, fryzjerek, stylisty itd. Myslałem, że to się rozwinie i dostawać będziemy wyższe dofinansowanie. Tylko, że sponsor nie daje nic gratis.
    Tylko .. JEDNA OSOBA (Jurek) umieściła jakiekolwiek zdjęcie w dziale zdjęciowym.
    W wątku "Relacja" głos zabrało.... 6 fotografów. Było 23 (i pół ).
    Za chwile minie miesiąc od pleneru. Na tajnej grupie jest około ...390 zdjęć (wraz z relacją Tomka). Zapisuje je na dysku w osobnym katalogu - stąd tak łatwo policzyłem. A na forum zdjęć jest JEDNO.
    Wychodzi na to, że mam racje. Połowa zdjęc z grupy tajnej może być pokazana na forum - nie kompromitują fotografów, nie sa to akty. Ale utworzenie grupy tajnej w praktyce zabiło pokazywanie zdjęć gdzie indziej. Radek - na następny raz nie wychodź przed szereg. Nie przypadkowo ja zrezygnowałem z zakładania grup tajnych (potrafie to robic i kiedys to robiłem). Taki jest efekt końcowy - brak możliwości pokazywania zdjęć z pleneru. Jak mamy pokazac efekty z pleneru forumowiczom? Przeciez ja nawet nie mogę udostępniac zdjęć na innych grupach, na fanpage nikoniarzy itd. Są zdjęcia TOP67 - który był "poza plenerem" - nie focił modelek, był jeden dzień. Jest jeszcze relacja ogólnodostępna od 2 osób. I kilka zdjęć na stronach fotografów na FB. Pojedyncze prace kilku osób.
    Na forum można spokojnie wrzucić kilkadziesiąt kolejnych zdjęć z relacji i kilkadziesiąt zdjęć z sesji. Proszę, umieszczajcie je w dziale glamour, portet, akt - tam gdzie trzeba. Piszcie, że z pleneru.

    Z 12 osób tylko 4 wpłaciły 75 zł za to, że były w grupie 4-5 osobowej, a nie w 6 osobowej. Jak łatwo policzyć od 8 osób nie mam wpłaty.
    2 osoby nie wpłaciły mi kasy jaką pożyczyły gdy robiono u Hesji zrzutkę na focenie Izy na koniu.

    Sprawa dofinansowania wyszła po ogłoszeniu pleneru w Wymysłowie. Więc nie mogłem kazać przestrzegac regulaminu, który dopiero powstaje.
    Wizę jednak konieczność jego powstania (ze 4 plenery wstecz wspomniałem, że chyba to opracuję - rozweseliło to was, ale ....).
    Regulamin będzie wam znany przed imprezą, przed wpłatami.
    Jak ja mam wyegzekwować coś, co mieliście zrobic po plenerze? Byc może wrócę do pomysłu z kaucją, kiedyś była taka 50 zł - cos to jednak wtedy dało. Myślę, że trzeba ją zrobic w wysokości co najmniej 100.
    Na plenerze panuje zawsze świetna atmosfera. Tylko, że po plenerze zapominacie o mnie. Nie przejmujecie się sprawą tego jak to będzie na kolejnym plenerze. Tymczasem wy się wykruszacie, a nowi nic nie wiedzą o plenerach - nie ma ich na forum, nie ma na FB. Nikt nie oznacza zdjęć, że powstały na takim to a takim plenerze. Piszecie o modelce i makjażu. i To na grupie tajnej. Właściwie nie wiem po co oznaczacie modelki, skoro to widzą tylko ludzie, którzy byli na plenerze i wiedzą kto jest na zdjęciu.
    Nie wiem jak was zdopingować. Ktos mi doradza, że takie ogólne pisanie nie przynosi efektu. Widze to też. Tzn musze pisać indywidualne listy do 23 osób?
    Mam nadzieję, że ruszyłem sumienia i cos tu (tzn na forum) pokażecie. I na fanpage nikoniarzy też.
    Ja tak co plener apeluję o pokazywanie zdjęć i recenzje, ale ... to się musi skończyć - powstanie regulamin (z konsekwencjami - np nie wywiązanie się spowoduje, że będzie się wykluczonym z kolejnego pleneru lub wyląduje na liście rezerwowej albo że przepadnie kaucja - cos z tego musze wprowadzić i egzekwować). Nie chcę ale muszę.

    Proszę o wpisy w wątku z relacją. I o zdjęcia. Modelek, backstage - wsio ryba w relacji lub w działach zdjęciowych. Jak widać nie jestem wymagający. Pokażcie na forum zdjęcia z pleneru.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #178
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Patrząc na ten temat to można sobie pomyśleć tak, chłopaki zrobili imprezę, pochlali, aparaty pogubili i tyle

  9. #179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Pokażcie na forum zdjęcia z pleneru.
    jak dla mnie sama instytucja forum to lekko martwy byt i nie czuję się tu swobodnie, ale ok - zmuszę się żeby coś o plenerze napisać. nie mam natomiast udanych zdjeć i na pewno nie zamierzam niczego publicznie publikować.
    500px.com/kubasikorski

  10. #180

    Domyślnie

    Jacku....
    Wydaje mi się że chyba jestem z Tobą rozliczony... Jeżeli jest jakieś "ale" daj mi znać.
    Co do pokazywania zdjęć.... To forum, jeśli chodzi o dyskutowanie o zdjęciach, jest coraz bliżej dna... Tu nie chodzi o to by każdemu zdjęciu wystawiać laurkę, ale chodzi o spokojną dyskusję, wymianę doświadczeń, wizji, kadrowania itp.
    Obiecuję że wstawię kilka zdjeć. Ale jak mnie pamięć nie myli to i tak większość przejdzie bez echa....

Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plener "modelkowy duży" CentrumMolo czerwiec 2013
    By Jacek_Z in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 168
    Ostatni post / autor: 02-07-2014, 21:01
  2. [ Portret ] Plener "modelkowy" Myślęcinek - Magda cz.4
    By fotomagik in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-05-2008, 12:28
  3. [ Portret ] Plener "modelkowy" Myślęcinek - Natalia odsłona druga
    By fotomagik in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-05-2008, 16:55

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •