Close

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 91

Wątek: FILIPINY 2016

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    No skoro tak namawiacie to wziąłem Myślę, że nie będzie najgorzej. Kobietę zapisuję na basen, zacznę częściej odwiedzać rodziców bo krezusy mają wannę więc będę mógł poćwiczyć nurkowanie na bezdechu i od dziś zaczynam rozglądać się za huraganami (podobno jest na nie szansa w okolicach Puszczy Piskiej). Do tego założę własny wąteczek by już nie śmiecić u Kedy. Mam nadzieję, że poratujecie kilkoma cennymi radami. Pozdrawiam.
    nie mogę do ciebie wysłać prywtanej wiadomosci (masz pelna skrzynke) więc piszę tutaj

    gdzie kupowałeś bilety? u jakiego pośrednika? rozumiem, że chodzi o promocje China Southern? czy jeszcze coś innego znalazles?
    bede wdzieczny za info bo tak sie zastanawiam czy jeszcze raz nie poleciec

  2. #32

    Domyślnie

    Tak, chodzi o China Southern. Kupowałem u Flighttix bo akurat mieli najlepszą cenę i wcześniej też u nich zamawiałem, ale zazwyczaj korzystam z gotogate i tripsty bo na tych stronkach płacę w złotówkach a dla mnie to ważne ponieważ nie dorobiłem się jeszcze konta walutowego Patrzyłem na przyszły rok i w cenie poniżej 1600 widziałem Filipiny i Malezję, ale podobno w promocji jest też Kambodża i Wietnam oraz kilka chińskich kierunków.

  3. #33

    Domyślnie

    Tu nie trzeba się dorabiać - kantor.aliorbank.pl jest darmowy i ma jeden z najlepszych przeliczników, lepszy od większości banków oferujących konto walutowe z kartą
    www.code.cm | MacBook 2016, Hero 5 Session, Nikon D4 + Samyang 14/2.8AE, N24/2.8D, N35/2D + di-GPS

  4. #34

    Domyślnie

    Pisząc nie "dorobiłem się" miałem na myśli to, że takiego rachunku nie mam a nie, że mnie na niego nie stać (tym bardziej, że jest kilka "darmowych" opcji) O tym, że konto może mi się przydać przypomina mi się zazwyczaj wtedy gdy mam do kupienia bilety, a wtedy zazwyczaj jest już za późno

  5. #35

    Domyślnie

    Przydaje się na co dzień takie konto walutowe z kartą w EUR, chociażby do co miesięcznej płatności w subskrypcji AdobeCC za LR i PS, czy płatności za subskrypcje i aplikacje w Apple AppStore zawsze te kilka złoty taniej wychodzi niż jakby ściągali Ci EUR z karty rozliczanej w PLN po złodziejskim kursie w banku.
    www.code.cm | MacBook 2016, Hero 5 Session, Nikon D4 + Samyang 14/2.8AE, N24/2.8D, N35/2D + di-GPS

  6. #36

    Domyślnie

    Apo Island poznaliście już wcześniej. Pisałem o tej malutkiej wyspie w kontekście fajnych miejsc nurkowych. Wspominałem również o żółwiach wodnych które na pewno tu spotkacie.
    Jednak czy ktoś z Was zastanawiał się jak wygląda zwyczajne życie na tej tropikalnej wyspie?


    http://www.lkedzierski.com/filipiny/...cie-na-wyspie/



  7. #37
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2016
    Miasto
    małopolska
    Posty
    7

    Domyślnie

    Piękne te zdjęcia, a bilet za 1500 na Filipiny to prawie za darmo Nie zastanawiałbym się ani chwili

  8. #38

    Domyślnie

    Dziękuję za wątek, opowieści oraz zdjęcia. Te ostatnie - kapitalne, rewelacyjne.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  9. #39

    Domyślnie

    a jak dojeżdżaliście? bo zakładam że największe wydatki w podróży to były loty. planuję (w następnym roku? tak naprawdę odkładam ten plan już od kilka lat ) spędzić conajmniej kilka tygodni i chcę ustalić jakiś minimalny budżet
    Fujifilm S3 Pro, Canon 20D, Zenit E - bo kocham starożytności
    promocje na sprzęt

  10. #40

    Domyślnie

    Świetna relacja i ciekawe zdjęcia. Z przyjemnością przeczytałem i obejrzałem.
    Dziękuję
    Pozdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Filipiny [relacja]
    By stock in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 28-03-2014, 14:09
  2. [ Krajobraz ] Bohol. Filipiny
    By fotoGRAFIK in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-02-2014, 18:48
  3. Corregidor, Manila Bay, Filipiny
    By ycp in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-05-2013, 17:30
  4. Filipiny
    By crazyjack in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-03-2008, 18:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •